Związek

Gra erotyczna – 3 tydzień

 

Gra erotyczna – 3 tydzień

 

Witam po raz kolejny w naszym kąciku zabaw we dwoje. Wciąż pielęgnujemy nasz związek…

Dziś odsłaniamy kolejną karteczkę z zadaniem specjalne dla Pań. Tytuł karteczki to:

Namiętny pocałunek

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Kiedy ostatnim razem na powitanie całowałaś Go namiętnie? Pamietasz jakie to przyjemne, jak miło być blisko we dwoje? Jeśli już tego nie robisz, zawsze jest odpowiedni czas by do tego wrócić.

Powitaj ukochaną osobę w drzwiach po jego powrocie z pracy. Obiema dłońmi delikatnie ujmij jego twarz i pocałuj go długo i namiętnie. Powiedz jak bardzo tęskniłaś i zaoferuj przygotowanie ulubionego drinka, podczas gdy on odpocznie. Niech tego dnia poczuje się królem i panem domu 😉

Od siebie jeszcze proponuje Wam stary, już zapomniany film, jednakże bardzo ujmujący, idealny na wspólny wieczór 🙂 oraz ciekawy artykuł, na jaki temat? – oczywiście „pocałunku”. A o całowaniu można by mówic wiele, choć chyba lepiej i przyjemniej to po prostu zrobić…

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl