Związek

Gra erotyczna – 2 tydzień

Betty pisze
 

Gra erotyczna – 2 tydzień

Wierzę, że po naszych staraniach i niejednokrotnie psotnej zachęcie panowie również nabrali zapału do zabawy. Wszystkie pary powinny uswiadomić sobie, że celem tej gry jest oderwanie się od codzienności. Zabawy erotyczne pobudzają zmysły już w momencie ich planowania i sprawiają, że gra nabiera pikanterii. Polecane są wszystkim parą, bez względu na wiek i staż związku. Rozbudzają fantazję, a co najważniejsze urozmaicają życie seksualne w związku. Nawet pary z długoletnim stażem przestają się bać popadnięcia w rutynę i nie myślą o zdradzie. Bowiem nigdy nie jest się za starym, aby czuć się młodo duchem i być w udanym związku.

Przedstawiam kolejną karteczkę

Dla niego:

Miłosny niewolnik na jeden dzień

Przedstaw się łaskawie swojej ukochanej i powiedz że może zrobić z tobą co tylko zechce. Jak widać treść zadania jest bardzo krótka, ale chyba przyznacie, że bardzo wymowna?

Zaś paniom, które mają ochotę zobaczyć męski striptiz w naprawdę dobrym wykonaniu polecam film „Magic Mike” a oto jego zwiastun:

 

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl