Związek

Gra erotyczna – 1 tydzień

 

Gra erotyczna – 1 tydzień

Pierwsza karteczka, rozpoczynamy zabawę. Nie bójcie się, że nie dacie rady, nie wstydźcie się i nie obawiajcie reakcji partnerów. Idziemy na żywioł ta gra erotyczna jest właśnie dla WAS! 😉

Dla niej:

5 dni uwodzenia

Uwiedź ukochanego na przestrzeni tygodnia. Zacznij posyłając mu seksowny liścik miłosny. Każdego dnia kuś go zachowaniem, sugestywnymi poleceniami, zwodniczymi wizjami i kuszącymi możliwościami. Mężczyźni reagują na kobiece sztuczki i przeszywające spojrzenia. Zrobią wszystko by odkryć jaka tajemnica się za nimi kryje. Pamiętaj, również, że mężczyźni są wzrokowcami i na pewno nawet Twój mąż zauważy seksowna bieliznę, krótką spódniczkę czy bluzkę, która będzie obficie eksponować twój dekolt.dekoltem. Niech szaleje na sama myśl o tobie.

A to na rozgrzewkę:

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl