Związek

Erotyczny piątek w niedzielę – 45 tydzień

 

Erotyczny piątek w niedzielę

Przyznaję, że znowu się spóźniłam z tym postem. Zaczyna wchodzić mi w krew zapominanie o piątku. A tak naprawdę to wyleciało mi to z głowy, gdyż eksperymentowałam nad różnymi potrawami. Co wymyśliłam będziecie mogli się wkrótce zobaczyć na blogu.

erotyczny piątek 45

 

Wracając do gry dla zakochanych dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla Pań i nosi tytuł „Król jednego dnia„.

Zaplanuj dzień kiedy oboje możecie poleniuchować, by spędzić go odpoczywając razem w łóżku. Przygotuj jedzenie, którym możesz go karmić albo jeść z niego. Spraw by poczuł się wyjątkowo, zaskocz go sosem czekoladowym, albo miodem. To dobry moment by pofantazjować z jedzeniem. Wylej na część jego ciała odrobinę czekolady lub miodu żeby go bardziej rozkręcić. W tej zabawie wszystkie chwyty dozwolone, o ile Wam obojgu sprawi to przyjemność.

Wierzcie mi Ci, którzy popróbowali włączyć w zabawy miłosne jedzenie, najczęściej są zdanie, że to dobry pomysł. Bo czy może być coś milszego niż zlizywanie bitej śmietany z ciała partnera, albo karmienie się smakołykami podczas intymnych igraszek? Do tej zabawy nie potrzebujecie specjalnego przygotowania. Z reguły każdy ma w domu jakieś smakołyki, które mógłby wykorzystać do figli z partnerem. Potrzeba tylko trochę czasu, chęci i oczywiście dobrego nastawienia.

Zabawy i jedzenie to cudowne połączenie i niezwykle erotyczne zestawienie.

O truskawkach w czekoladzie możecie przeczytać tutaj

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl