Związek

Erotyczny piątek – 9 tydzień

 

Erotyczny piątek – 9 tydzień

Witam – kolejny erotyczny piątek i ciąg dalszy zabawy dla par. Dzisiejsza karteczka przeznaczona jest dla Pań i nosi tytuł „Fantazje”.

gra-erotyczna1
A oto treść zadania:

Poproś partnera by zdradził Ci lub napisał swoją sekretną fantazję, jaką chciałby, żebyś wykonała. Niech będzie lekka i w razie potrzeby zmodyfikuj ją. Pamiętaj, że to jego fantazja więc musisz się z nią dobrze bawić. Wszystkim parom, życzę udanej zabawy:)

Przyczyny fantazji erotycznych mogą być różne, mogą to być życzenia, oczekiwania, odtwarzanie wspomnień, ujawnienie ukrytych potrzeb i preferencji, a także bogata wyobraźnia. Fantazje pojawiają się w równym stopniu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Za to treść fantazji bywa zróżnicowana, naturalistyczna i symboliczna. Erotyczne fantazje są bodźcem seksualnym, zwiększają stężenie testosteronu we krwi, mają wartość w badaniu i leczeniu seksualnym. Dlatego warto czasem pofantazjować…

Według seksuologów partnerzy raczej nie powinni sobie nawzajem zdradzać własnych fantazji. Takie wyznania często prowadzą do nieporozumień, a w konsekwencji do końca związku, budzą zawód i nieufnność. Często tak bywa, że jedno z partnerów nie może opędzić się od natrętnych myśli. Dlaczego coś takiego przyszło mu do głowy, a może miał już takie doświadczenia z innymi? Także powinniśmy zastanowić się czy opowiadanie własnych fantazji nie będzie krzywdzące dla partnera.

Ale także może okazać się, że bez najmniejszych obaw możemy rozmawiać i fantazjować bo nasz ukochany czy ukochana podziela nasze fantazje i marzenia, dzięki temu nasz związek jest w pełni satysfakcjonujący, a my w pełni szcęśliwi.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl