Związek

Erotyczny piątek – 8 tydzień

 

Erotyczny piątek – 8 tydzień

 

Zapraszam po raz kolejny do zabawy, jak w każdy erotyczny piątek – by uprzyjemnić czas wszystkim parom dbającym o czułość i namietność w związku. Dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla Panów i nosi tytuł „Przylepna miłość”. prawda, że brzmi romantycznie i intrygująco?

 

kocham-cię

Weź różne przylepne karteczki i napisz na nich „kocham cię” oraz dlaczego. Potajemnie poprzyklejaj je w jej samochodzie nocą lub późnym wieczorem. Nic jej tak nie uprzyjemni dnia  i wprawi w dobry nastrój jak sekretny liścik miłosny.

Osobiście uważam, że nie musi być to koniecznie auto, wydaje mi się, że gdybym znalazła taki czuły liścik przyklejony nawet do drzwi lodówki to byłabym wniebowzięta. Pomysły można mnożyć, zwitek papieru z kilkoma czułymi słowami można znaleźć w torebce kosmetyczce, albo kieszeni spodni lub płaszcza. A Wy jak sądzicie? A tak zupełnie z drugiej strony ciekawa jestem ilu panów stać na taki gest? Pochwalcie się moi Drodzy jeśli to zrobiliście jestem ogromnie ciekawa 🙂

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl