Związek

Erotyczny piątek – 6 tydzień

 

Erotyczny piątek – 6 tydzień

 

Dzisiejszy erotyczny piątek jest bardzo romantyczny – tak więc panowie do dzieła dajcie z siebie wszystko, to Wasze zadanie! Tytuł zadania brzmi – Królowa na jeden dzień!
Zaplanuj dzień w którym oboje spędzicie ranek w łóżku. Zachwyć ją takimi rozmaitościami jak świeże kawałki owoców, rogaliki z dżem, a nawet szampan i sok pomarańczowy, albo wymyśl i przygotuj coś samodzielnie. Przekonaj się ile można uzyskać niewielkim traktowaniem po królewsku, niech to będzie jej dzień!

śniadanie-do-łózka

Niektórym Panom, taki miły gest, jak śniadanie do łóżka może wydawać się banalne, ale wierzcie mi, że tak nie jest. Tym bardziej, że takie romantyczne gesty mają miejsce bardzo rzadko. Dlatego każda kobieta wyczekuje ich z utęsknieniem. A  śniadanie do łóżka, to doskonały sposób na urocze rozpoczęcie dnia. Ale postaraj się i zadbaj o odpowiednią oprawę – mogą to być świce, kwiatek, lub jej ulubiona muzyka. To Ty znasz ją najlepiej przypomnij sobie co sprawi jej szczególną przyjemność, a ona z pewnością doceni Twoje starania.

Ważne:

Jak wiecie celem erotycznych piątków jest zbliżenie ludzi, nie tylko młodych ale również par z długoletnim stażem małżeńskim. Wszyscy wiemy, że kiedy w związku zapanuje rutyna i monotonia, niezwykle trudno wykrzesać z siebie zapał na cokolwiek. Wiemy także, że nic nie dzieje się bez powodu i ogromnie trudno coś odwrócić jeśli jedna strona angażuje się bardziej od drugiej. Będąc wciąż dumnym i ślepym na potrzeby partnera możemy spodziewać się tylko rozkładu lub w najlepszym przypadku stagnacji. Stąd moje starania by podtrzymywać nasze erotyczne piątki tym samym przekazać Wam jak ważne jest utrzymywanie bliskości i walka o związek i bliskość. Od siebie polecam jeszcze film, który jest doskonałym przesłaniem dla wszystkich par tych świeżych i bardzo zażyłych. Młodzi niech biorą przykład, zaś małżeństwa ze stażem niech sobie uświadomią, że nigdy nie jest za późno by ogień znów zapłonął.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl