Związek

Erotyczny piątek – 52 tydzień

 

Podgrzej atmosferę, rozpieść ją …

Jak już wspominałam dziś nasza gra dobiega końca. To ostatnie zadanie dla Panów nosi tytuł „ rozpieść ją”. Zanim przejdziemy do sedna przypomnę niektórym Panom, że kobiety to nie „kurczaki” i nie składają się tylko z piersi i udek. Ta pozornie błaha informacja o której często zapominacie przyda Wam się by wykonać dzisiejsze zadanie.

Rozpieść ją

Rozpieść ją jak nigdy dotąd.

Podczas spaceru lub wspólnych zakupów połóż rękę na dole jej pleców. Tym samym przypominając, że jesteś obok. Okaż zainteresowanie temu co robi lub na co zwraca uwagę, nie poganiaj i nie pospieszaj jej kiedy ogląda np. półki z butami czy torebkami. Po powrocie do domu zaskocz ją deszczem pocałunków. Delikatnie muskając jej ciało pozbaw ją garderoby. Pamiętając, że całe ciało kobiety jest wrażliwe na dotyk. Włącz nowe pieszczoty do Waszej gry wstępnej. Całuj jej kark, pieść ją dłońmi, nie zapomnij o ramionach, plecach, zsuwając dłonie coraz niżej, nie przestawaj jej całować i lizać. Jej dłonie, uda, nogi, miejsca pod kolanami i stopy.

Tak kobiecy stopy są równie wrażliwe i erogenne jak i pozostałe części ciała.są równie ważne i należy poświęcić tym miejscom sporo uwagi. Masaż stóp może okazać sie idealnym wstępem. Zacznij od od delikatnego gładzenia podeszwy. Najlepiej taką pieszczotę rozpocząć w okolicy pięt i stopniowo przesuwać dłonie ku poduszeczkom. W celu zwiększenia przyjemności, możesz dłonie nasmarować aromatycznym olejkiem, a potem na przemian łagodnie i mocno uciskać kciukami stopy. Postaraj się i pokaż jej na jak wiele Cię stać…

Przyjemności

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl