Związek

Erotyczny piątek – 51 tydzień

 

Rozpieść go!

Witam wszystkich, to już w przedostatni erotyczny piątek. Do wykonania dzisiejszego zadania przyda się odrobina wyobraźni. Wszyscy czasem fantazjujemy o rożnych rzeczach. Niektóre fantazje dobrze kiedy pozostają tylko w marzeniach, a niektóre miło jest realizować. Sądzę, że dzisiejsze zadanie może być spełnieniem niektórych fantazji, jeśli odrobinę się do tego przyłożymy.

„Rozpieść Go” – tym razem nieźle brzmi tytuł dzisiejszego zadania dla Pań. Prawda? Wypożycz jego ulubiony film dla dorosłych, pozwól mu ułożyć się wygodnie w jego ulubionym fotelu z miską gorącego popcornu, wyłącz światła i wciśnij play. Poczekaj, aż się odpręży i spraw by, jego uwaga skupiła się na Tobie. Wspólnie zainscenizujcie swój własny film, nie koniecznie przy użyciu kamer. Już sama myśl o tym rozgrzeje atmosferę. No chyba, że sami macie ochotę poeksperymentować z użyciem sprzętu. 🙂

A skoro już mowa o eksperymentowaniu to możesz również wypróbować nowe pieszczoty na Twoim mężczyźnie. Coś takiego na pewno pozytywnie go zaskoczy. Wprowadzanie nowości do sypialnego menu, może okazać się bardzo podniecające i ekscytujące dla obojga partnerów. Wiele kobiet błędnie uważa, że facetom do szczęścia wystarczy dotknięcie członka i po sprawie. Tymczasem męskie ciała, podobnie jak i kobiece, posiadają wiele innych, wrażliwych miejsc na pieszczoty. Skup się na jego szyi, uszach, pośladkach, podbrzuszu i okolicach pachwin. Niektórzy mężczyźni cenią sobie pieszczoty stóp, zwłaszcza ssanie dużego palca. Odpływają wówczas z rozkoszy. Sprawdź jak ten trik podziała na  Twojego faceta nim powrócisz do centrum jego męskości.

Przyjemności

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl