Związek

Erotyczny piątek – 50 tydzień

 

Erotyczny piątek – 50 tydzień

Czas biegnie nieubłaganie. Pamiętam jak 2 lata temu zamawiałam tą grę i zaczęłam publikować ją dla Państwa, a tu już zostały tylko dwie karteczki. Niestety gra była przewidziana na rok czyli 52 tygodnie. Za dwa tygodnie gra dobiegnie końca i ten dział w kąciku rozrywki zostanie zamknięty. Chyba, że macie jakieś pomysły na interesującą zabawę dla par, która ma nie tylko utrzymać żar ich uczuć, ale także pomóc wskrzesić już te nieco przygasające.

Romantyczne pochlebstwa

 

Miłość buduje, wzmacnia i uskrzydla więc dbajmy o to by trwała jak najdłużej. Czekam na Wasze propozycje i zachęcam wszystkich do zabawy. Nie od dziś wiadomo, że seks to samo zdrowie, poprawia zarówno kondycję psychiczną jak i fizyczną. Wiadomo również, że codzienne relacje i nastroje przenoszone są do sypialni. Oczywiście ta zasada działa również w odwrotną stronę. Nieudane pożycie przenosi się na relacje codzienne. Jedno jest pewne nie ma udanego związku bez udanego seksu. Każdemu jest potrzebna bliskość zarówno ta emocjonalna jak i cielesna, a także romantyczne pochlebstwa.

Związek to podróż naznaczona ciężką pracą, walką i niepewnością. Ale gdy nic nie jest pewne, to wszystko jest możliwe. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane. Związki się komplikują bo ludzie różnią się od siebie, mają różne potrzeby, odmienne zdanie. To naturalne. Jednakże miłość to nie tylko uczucie, to również budowanie wspólnej przyszłości i zaspokajanie wzajemnych potrzeb. Dążenie do szczęścia. Tzn., że partnerzy czują się kochani, wzajemnie się wspierają i rozumieją. Ważne jest również by nie idealizować się wzajemnie, tylko akceptować prawdziwe oblicze partnera. Mimo, że to nie zawsze jest łatwe. Jednak to jest to dobra szkoła by uniknąć przykrych rozczarowań i kłótni wynikających na tym tle.

Romantyczne pochlebstwa – to tytuł kolejnego zadania tym razem dla Panów. Nie ma to jak odrobina romantycznych pochlebstw by sprawić, by jej serce biło szybciej. Stwórz romantyczny atmosferę świeczkami, nastrojową muzyką oraz tęsknym spojrzeniem kiedy ją powitasz. Spraw żeby poczuła się wyjątkowo, a jej serce będzie Twoje całą noc.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl