Związek

Erotyczny piątek – 48 tydzień

 

Erotyczny piątek – 48 tydzień

Witam wszystkich w kolejnym odcinku erotycznego piątku wraz ze specjalnym zadaniem dla naszych, drogich mężczyzn. Panowie to zadanie wymaga nie lada zaangażowania z Waszej strony. Ale czymże jest zaangażowanie jeśli możemy uszczęśliwić swoją połówkę. Zachęcić powinien was fakt, że wszystkie kobiety marzą o takiej niespodziance. O tym jestem przekonana.

Erotyczny piątek 48

 

Tytuł zadania to -„Wieczorne wyjście”

Poświęć jej całą uwagę, jakiej potrzebuje i na jaką zasługuję. Przecież nie byłbyś z kobietą, która nie zasługuje na wspaniałą randkę z ukochanym. A może byłbyś? Nie, na pewno nie. Więc do roboty! Zaplanuj wieczorne wyjście, niech to będzie niespodzianka. Zachowaj swój plan w tajemnicy, podaj jej tylko niezbędne informacje tj. dzień, godzinę i zasugeruj co ma założyć. Bądź prawdziwym Casanovą i koniecznie pamiętaj o dobrych manierach. Kobiety to lubią!

Zaprowadź ją do samochodu, wspieraj ramieniem, otwieraj drzwi zarówno samochodu, jak i każde inne. Jak to się mówi „panie przodem”. Nie zapominaj podać rękę, podsuwać krzesło i rób wszystko by czuła się naprawdę wyjątkowo. Zabierz ją na niezapomniany, cudowny, erotyczny wieczór. Niech to będzie wasz wieczór, wasza noc, więc zrób wszystko by było mega interesująco. To jak, dasz radę?

Co musisz wiedzieć? To, że ze związkiem jest jak z ogniskiem im więcej drwa do niego wrzucisz tym jest coraz cieplej i milej. Im dasz z siebie więcej w związku tym zaowocuje on lepszą atmosferą i bliskością. W końcu każdemu przydaje się odmiana, więc takie wyjście co jakiś czas, obojgu wam dobrze zrobi. Ale pewnie już o tym wiesz.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl