Związek

Erotyczny piątek – 46 tydzień

 

Erotyczny piątek – 46 tydzień

W tym tygodniu zadanie przeznaczone dla naszych Drogich mężczyzn. Tak, tak panowie to Wasz czas by się wykazać 🙂

romantyczna niespodzianka

Romantyczna niespodzianka” Pamiętasz, kiedy ostatnim razem, obdarowałeś ukochaną kwiatami? Nieważne kiedy to było! Zaskocz ją dzisiaj bukietem jej ulubionych kwiatów. Dla wzmocnienia rezultatów wyślij kwiaty jej do pracy z romantyczną kartką. Bądź pewien, że takiego gestu pozazdroszczą jej wszystkie koleżanki.

Ech to prawda my kobiety bywamy zazdrosne w takich sytuacjach. Zwykle po powrocie do domu mamy pretensje do swoich partnerów – spekulując, dlaczego to nie nas spotkał ten zaszczyt? Za to w odwrotnej sytuacji jako obdarowane nie posiadamy się z radości. Te wszystkie gesty umacniają związek, sprawiają że stajemy się sobie bliżsi i pociągają za sobą kolejne, miłe niespodzianki.

Tym razem romantyczna niespodzianka to kwiaty. Szukajcie również miłych gestów w życiu codziennym. Warto! One sprawią, że wasza partnerka poczuje się doceniana, wyjątkowa i wciąż dla Ciebie atrakcyjna.

Romantyczne niespodzianki

  • Podczas wspólnej sjesty przed telewizorem, przytul ją do siebie lub pobaw się jej włosami, wplatając w nie delikatnie dłonie.
  • Jeśli wracacie o podobnych porach z pracy, wyręcz ją podczas gotowania lub z zaskoczenia zamów wcześniej coś do domu.
  • Oferuj pomoc podczas domowych obowiązków, nawet jeśli wywiązałeś się ze swoich.
  • Od czasu do czasu możesz zorganizować wypad niespodziankę. Nawet jeśli masz ograniczony budżet, zawsze możesz sprawdzić w internecie co np. w weekend dzieje się ciekawego w twoim mieście.
  • Możesz przygotować żonie śniadanie do pracy. Oprócz śniadania schowaj do pojemniczka karteczkę z krótkim wyznaniem miłosnym.
  • W deszczowy dzień, jeśli sama nie ma auta spróbuj odebrać ją z pracy.
  • Komplementuj ją w towarzystwie znajomych i rodziny.
  • Obsypuj pocałunkami nie tylko gdy masz ochotę na coś więcej.

To oczywiście tylko kilka przykładów, które mogą być dla was inspiracją. Najważniejsze mieć chęci by wciąż pieczołowicie pielęgnować uczucie i związek.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl