Związek

Erotyczny piątek – 44 tydzień

 

Erotyczny piątek – 44 tydzień

Noc uwodzenia – to tytuł dzisiejszego zadania, tak więc erotyczny piątek zapowiada się interesująco.

Muszę przyznać, że tym razem panowie będą musieli naprawdę się postarać by wykonać to zadanie. Ale wierze w Was, że staniecie na wysokości i dacie radę:)

uwodzenie
Rozbudź jej zmysły dotykając ją delikatnie. Włącz lekką muzykę by stworzyć odpowiedni nastrój. Następnie posadź ją na jej ulubionym miejscu lub dziś sam wybierz je dla niej. Podaj jej ulubiony napój oraz świeży kwiat do wąchania. Wyobraź sobie, że każdy z jej zmysłów to mały silnik, który trzeba rozgrzać. Gdy wszystkie zmysły będą rozpalone, ona będzie również. Pamiętaj, że w uwodzeniu ogromną rolę odgrywa atmosfera o nią powinieneś zadbać zarówno na początku, jak i na końcu zabawy.

Troska o związek

Pamiętajcie, że o związek należy dbać bez względu na jego staż. Warto uciec od monotonii i szukać nowych ścieżek do rozkoszy. Pod warunkiem, że obojgu partnerom będzie to sprawiało przyjemność. Dlatego nie błądźcie po omacku, zapytajcie siebie wzajemnie, czy jest coś na co macie ochotę. Nie rezygnujcie przy tym z seksownych niespodzianek (np. zmysłowego tańca przed partnerem, przyniesienia do łóżka erotycznych zabawek). Takie zaskoczenia będą ożywczą bryzą we współżyciu i zainspiruje Waszą wyobraźnię. Jednakże nie róbcie niczego na siłę. Zawsze liczcie się ze zdaniem i za przyzwoleniem partnerki lub partnera. Bo może urozmaicenia, jakie proponuje któraś ze stron, to dla partnera o jeden most za daleko.

Nie wolno wam także rezygnować z dbałości o swoją atrakcyjność. Ruch, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, a także odpowiednie ubranie potrafią zdziałać cuda w każdym wieku. Ponadto nie szczędźcie sobie nawzajem komplementów. One są dla chwalonej osoby sygnałem, że jest w pełni akceptowana, kochana i pożądana. Takie sygnały pozwalają czuć się pewniej i pokonywać obawy związane z własną wartością, nie tylko seksualną.

Przede wszystkim nauczcie się odbierać i interpretować sygnały swoich partnerów. Nie tylko te wysyłane w sypialni, ale także te podczas codziennych czynności. Ważne jest by rozmawiać ze sobą o potrzebach, oczekiwaniach i przeżyciach partnera oraz mówić wprost o własnych pragnieniach i uczuciach. Bowiem kluczem do szczęśliwego związku jest wzajemne zrozumienie. Jeżeli nauczycie się wykorzystywać sygnały dla wspólnego dobra, to będą umacniały związek.

Wielu przyjemności 🙂

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl