Związek

Erotyczny piątek – 43 tydzień

 

Erotyczny piątek – 43 tydzień

Witam w kolejnym erotycznym piątku i już tradycyjnie przypominam wszystkim, że jest to zadanie dla par. A jego celem jest ucieczka od monotonii dnia codziennego i pielęgnacja uczuć oraz bliskości.

erotyczny piatek 43 tydzien

Dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla Pań o tytule „niespodziewanie„. Tytuł bardzo intrygujący, mogłoby za nim kryć się dosłownie wszystko, ale nie rozpędzajmy się aż tak daleko.

A oto treść zadania:

Gdy się tego będzie najmniej spodziewał, powiedz mu komplement, powiedz mu czemu go kochasz i czemu jest dla ciebie atrakcyjny zarówno fizycznie jak i umysłowo. Przy kolejnej najmniej spodziewanej okazji, okaż mu to wszystko co wcześniej usłyszał, tym razem nie używaj do tego słów, tylko posłuż się swoim ciałem, dłońmi, ustami, językiem. Wykorzystaj wszystko czym obdarzyła cię natura by poczuł się przy tobie prawdziwym, kochanym i atrakcyjnym mężczyzną.

Każda z na powinna być świadoma swoich wdzięków i tego co partner w nas lub najbardziej. Ta świadomość przyda się w tym zadaniu by umiejętnie posłużyć się swoim ciałem i wykorzystać je najlepiej jak potrafimy. W końcu pragniemy zadowolić własnego faceta, więc pokażmy na co nas stać… Do dzieła dziewczyny!

A oto jeden z pomysłów by go całkowicie zauroczyć 🙂

Faceci to wzrokowcy, więc można ich podniecić poprzez doznania wizualne. Jeśli chcesz podnieść i rozgrzać swojego partnera, przygotuj efektywny striptiz. Wybierz, fajną, klimatyczną, odpowiednią muzykę, włóż coś seksownego i koniecznie seksi bieliznę, zapal świece lub zapachowe kadzidełka. Odpowiedni nastrój to podstawa gry wstępnej i samego zbliżenia. Wyłączanie od razu światła przy zamiarze uprawiania seksu dla mężczyzny nie jest najlepszą opcją. Facet lubi patrzeć na ciało swojej partnerki, a gdy ona tańczy dla niego erotyczny taniec, zmysłowo kołysząc ciałem, nie jest w stanie się jej oprzeć…

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl