Związek

Erotyczny piątek – 42 tydzień

 

Erotyczny piątek – 42 tydzień

Ponownie witam wszystkich w piątkowe popołudnie i zapraszam do naszej romantycznej gry dla par. Nowych czytelników informuję, że gra ma na celu ucieczkę od rutyny i codzienności w związku. Ale przede wszystkich zbliżenie do siebie partnerów i pielęgnowanie pozytywnych relacji w związku. Do wykonania dzisiejszego zadania zachęcam panów, a jego tytuł brzmi „romantyczny spacer„.

erotyczny piątek

Spacer to nie tylko ruch dla przyjemności, dla zdrowia, ale również chwile spędzone we dwoje. Często czas na refleksje, oderwanie się od codzienności. To również czas na bliskość może nie taką dosłowną, ale jak najbardziej emocjonalną. Dotyk dłoni, objęcia, mniej lub bardziej dyskretne pocałunki wprawiają w dobry nastrój partnerów. Możecie również podziwiać piękno otaczającej Was przyrody i cieszyć się sobą. Albo wspólnie zaplanować ciąg dalszy przyjemności już w nieco bardziej ustronnym miejscu np. po powrocie do domu.

Kiedy ostatnim spacerowaliście razem trzymając się za ręce? Spraw by tym razem było wyjątkowo, zabierz ją na spacer do parku lub gdzieś po okolicy. Trzymaj ją za ręce i obsypuj  pocałunkami, postaraj się by było inaczej niż zwykle, budujcie piękne wspomnienia. Takie do których oboje będziecie chętnie wracać. Nie spieszcie się, niech to będą Wasze chwile. Nie spędzone na oglądaniu wystawy sklepowej czy pilnowaniu dziecka bawiącego się w piaskownicy. To ma być Wasz czas, a spacer miłym preludium do przyjemnego finału.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl