Związek

Erotyczny piątek – 41 tydzień

 

Erotyczny piątek – 41 tydzień

Wszystkie pary pragnące wzniecić na nowo ogień w ich związku lub bardziej go rozpalić zapraszam do zabawy. Gra trwa już bardzo długo, ale przyłączyć można się w każdej chwili. Dziś my drogie panie zajmiemy się swymi partnerami. A tytuł dzisiejszego zadania do wykonania brzmi: „Tajemnicza niespodzianka”.

erotyczny piątek

Zawiąż opaskę na oczy ukochanemu i upewnij się, że nic nie widzi. Następnie zaprowadź go do pokoju, gdzie będzie czekać na niego tytułowa niespodzianka. Zaintryguj jego zmysły delikatnymi pocałunkami i delikatnym kąsaniem. Przygotuj dla niego małą niespodziankę, ulubiony posiłek, mały prezent lub siebie. Masz wolny wybór, więc do dzieła!

Podpowiedzi:

Pamiętaj, że seksowna bielizna czy strój niegrzecznej pielęgniarki nie zostały wymyślone bez powodu. Spróbuj i odważ się na taki eksperyment, ale wcześniej pamiętaj o zakupach. Nie zaszkodzi zaopatrzyć się w coś nowego w czym cię jeszcze nie widział.

Zacznij flitować, przecież nikt nie mówił,  że z mężem nie można tego robić. Jak wiesz wszyscy mężczyźni to wzrokowcy, Twój partner z pewnością też. Przykuj jego uwagę nową krótką spódniczką bądź bluzką z obfitym dekoltem. Nie tylko strojem możesz kusić męża. Twoje zachowanie może również dawać mu do zrozumienia, że masz na niego ochotę.

Równie dobrze możesz mu zrobić niespodziankę pod prysznicem. Tylko nie zapowiadaj mu swojej wizyty. Po prostu wejdź do niego, gdy już się odrobinę odpręży. Wzajemne mycie ciała działa niesamowicie na zmysły i może być podniecające. To również świetny pomysł na grę nie tylko wstępną. Wmasuj delikatny żel w całe jego ciało, a on na pewno nie pozostanie ci dłużny.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl