Związek

Erotyczny piątek – 40 tydzień

 

Erotyczny piątek – 40 tydzień

Zadanie dla Panów. Tym razem niezwykle proste gdyż panowie, którzy mają auta zwykle lubią spędzać czas za kierownicą. Będziecie mogli wykorzystać ten fakt. Nawet pora roku dopisuje, tak więc w samochodzie można spędzić naprawdę miło czas we dwoje 🙂

erotyczny piątek

Tytuł dzisiejszego piątku to „koła miłości”.

Zamień swój samochód w pojazd miłości i zabierz ukochaną osobę na romantyczną popołudniową przejażdżkę na wieś do miasta albo w bliżej nieokreślone miejsce. Weź ze sobą coś fajnego do robienia i jakiś wyjątkowy przysmak by móc się nim dzielić z ukochaną. Pamiętaj, że nie potrzebujesz specjalnej okazji by zorganizować romantyczny wypad we dwoje. Bez okazji może być o wiele bardziej romantycznie i ekscytująco.

Wycieczki autem mają nieograniczony potencjał i  bywają naprawdę fantastyczne, nie ważne gdzie, nie ważne dokąd, ważne, że razem we dwoje, przed siebie. A potem na łonie natury, całkowicie oddać się chwilom … relaksu. Nie czekać na erotyczny piątek by spędzać czas we dwoje w ciepłych pieleszach domowego ogniska. Kiedy ostatnim razem zrobiliście coś spontanicznego? Może to jest dobry pomysł, podziwianie widoków podczas jazdy, piknik na trawce, a może nawet kilka chwil zapomnienia w ramionach ukochanego, w aucie? Oczywiście na postoju, niech Paniom nie przyjdzie do głowy zaczepiać kierowcę w czasie jazdy. To może być bardzo niebezpieczne!

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl