Związek

Erotyczny piątek – 37 tydzień

 

Erotyczny piątek – 37 tydzień

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca odkrywania zdrapek z erotycznej gry dla dwojga. Tym czasem jeszcze kilka pozostało, więc cieszmy się póki czas. Jednocześnie zapraszam do zgłaszania swoich pomysłów na nową zabawę dla par, które wciąż mogłyby pojawiać się w nasze erotyczne piątkowe wieczory. Jak wiecie celem gry jest walka o bliskość pomiędzy partnerami, by płomień między nimi nie tylko nie przygasał, ale iskrzył na wszystkie strony.

erotyczny piątek 37

Wracając do dzisiejszej karteczki pod tyt. „Namiętny dług”

To kolejne zadanie dla płci pięknej więc wszystkie, urocze partnerki oswobodźcie swoją wyobraźnie zabierając się do wykonania tego zadania. A oto jego treść: Twój kochanek ma prawo do namiętnego masażu całego ciała. Dotyk i masaż to idealne połączenie i doskonały sposób na redukcje zmęczenia i stresu. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby takiej formy relaksu.

Przygotowując się do masażu zadbaj o scenerie i odpowiednie olejki. Pamiętaj, że masaż to również świetna forma gry wstępnej. Pozwól partnerowi wybrać rodzaj muzyki i spraw mu taki masaż by przypomniał sobie jak cudowny jest dotyk Twoich dłoni i ile potrafią Twe wprawne palce. Poczuj wraz z nim jak całe jego ciało błaga o więcej…

Jak wykonać masaż pleców?

Poproś partnera by ułożył się wygodnie na brzuchu. Nanieś odrobinę olejku na swoje dłonie, a następnie wetrzyj go w plecy ukochanego. Zacznij od delikatnego głaskania, a następnie intensywnego ugniatania barków i ściskania ich dłońmi. Wykonuj okrężne ruchy (najlepiej po kilka w jednym miejscu) masując i uciskając także kark aż do samej lini włosów. Przesuwaj dłońmi z góry na dół i od kręgosłupa na zewnątrz, a także w poprzek pleców. Głaszcz, masuj i uciskaj aż po same pośladki nie pomijając żadnego skrawka. Dotykaj partnera opuszkami palców, kciukami lub całą powierzchnia dłoni zmieniając siłę i sposób ucisku. Pamiętaj przy tym, że delikatny dotyk bardziej wycisza, a mocniejszy pobudza.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl