Związek

Erotyczny piątek – 36 tydzień

 

Erotyczny piątek – 36 tydzień

Kolejny erotyczny piątek i kolejne zadanie w naszej grze. Tym razem Panowie przeczytajcie co dla Was przygotowałam, a raczej dla Waszych partnerek.

erotyczny piatek - 36

Tytuł zadania to „czekoladowa dekadencja

Kup pudełko czekoladek specjalnie dla ukochanej osoby, każdej nocy w tym tygodniu karm ja jedną z tych czekoladek. Do każdej czekoladki dodaj namiętny pocałunek, miłosna notkę, komplement oraz czuły dotyk.

Dzisiejsze zadanie wbrew pozorom ma ogromny potencjał. Panowie macie nie tylko okazje przypomnieć sobie pierwsze spotkania z ukochaną, te wszystkie czułe chwile kiedy starałeś się ją zdobyć, uwieść, ale także możesz wykorzystać zebrane doświadczenie. Już wiesz co najbardziej lubi Twoja kobieta, jakiego dotyku pragnie. Połącz wspomnienia z wiedzą i spraw by kolejne noce były naprawdę gorące.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl