Związek

Erotyczny piątek – 35 tydzień

 

Erotyczny piątek – 35 tydzień

W naszej grze piątkowej, erotycznej zabawie – przedstawiam kolejną odsłonę. Tytuł dzisiejszego zadania brzmi „Noc rozkoszy”, a jego realizacja należy do Pań. Z całą pewnością dziś każda z nas będzie miała okazję się wykazać, bo któż jak nie my same najlepiej znamy naszych mężczyzn. Tą znajomość oczywiście wykorzystujemy dla dobra związku i pogłębieniu wzajemnej bliskości.

erotyczny piątek 35 tydzień

Dziś będzie jego szczęśliwa noc! Pobudź jego zmysły delikatną muzyką, zmysłowym wyglądem, delikatnym dotykiem i nie odpartą wonią perfum… Tylko Ty wiesz jak ta noc się skończy, sama piszesz scenariusz i odgrywasz główną rolę na scenie zwanej „sypialnia” Masz nieodpartą ochotę i zarazem okazję by zrealizować swój najbardziej skrywany erotyczny plan. A może to dobry moment by zrealizować własne fantazje? Nie krępuj się możesz zrobić dosłownie wszystko pod pretekstem dzisiejszego zadania. Twój partner na pewno z rozkoszą weźmie udział w zabawie 🙂

Pamiętajcie, że sama namiętność nie wystarcza by rozwiązać wszystkie małżeńskie problemy, ale na pewno udany seks jest dobrym początkiem. Euforia pozwala zbliżyć się do siebie i rozładować nagromadzone napięcie, a także wnosi nieco jasnego światła do związku. Być może po upojnej nocy, będzie łatwiej porozmawiać o innych sprawach lub poruszyć inne kwestie by krok po kroku rozwiązywać wspólne problemy.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl