Związek

Erotyczny piątek – 34 tydzień

 

Erotyczny piątek – 34 tydzień

Dzień mija za dniem aż w końcu nastaje wyczekiwany piątek i kolejne zadanie w naszej cotygodniowej grze dla par. Nie raz zadaje sobie pytanie ilu z Was tak naprawdę inspirują moje erotyczne piątki? Ale do rzeczy dziś już 34 tydzień więc ponad połowa za nami i wkrótce ta gra dobiegnie końca.

erotyczny piątek

Zadanie dla panów:

Tytuł: Siedem sekretnych liścików miłosnych.

Zastanawiałeś się kiedyś jak twoja partnerka zareagowałaby na list od ciebie? Oczywiście nie byle jaki list, tylko wyznanie pełne uczuć i obietnicy, która kryje się w liście miłosnym. Jeśli dotąd tego nie robiłeś to właśnie nadarza się okazja bo tak wygląda twoje zadanie.

Napisz krótki, lecz słodki list miłosny do ukochanej. Potnij list na siedem części i każdą włóż do osobnej koperty. To zadanie od początku będzie pełne obiecujących tajemnic, ponieważ po pierwsze na żadnej kopercie nie umieścisz nadawcy.  Wyślij jej te koperty i obserwuj jak stara się poskładać wszystkie elementy w całość. Do czasu aż złoży list nie przyznawaj się, że masz coś z tym wspólnego, będziesz miał okazje zobaczyć jak bardzo będzie czulą się podekscytowana. Być może to na początku zaniepokoi twoją partnerkę i nie do końca będzie w stanie zrozumieć co się dzieje, ale na pewno już po dwóch, trzech fragmentach zrozumie, że to list od wielbiciela.

Niektórym z Was moi drodzy to zadanie może wydać się dziwne, ale zapytajcie sami siebie kiedy ostatni raz zrobiliście coś dziwnego, spontanicznego, trochę szalonego? Kiedy ostatni raz Wasza wybranka z niecierpliwością próbowała odkryć coś co staracie się jej przekazać lub kiedy ostatni raz była mile zaskoczona Waszą niespodzianką?

Takie proste gesty, sprawiają tyle radości, warto o tym pamiętać.

Czas na kilka porad, które może ułatwią zdanie, jeśli nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać.

  1. Przygotuj papeterię, pokuś się by wyglądała na elegancką. Możesz spryskać ją swoimi perfumami. Poczekaj, aż wyschną by móc na niej pisać.
  2. Od pierwszych słów niech przyświeca ci przesłanie listu miłosnego, więc zacznij w stylu „Ukochana…, albo Najdroższa…”
  3. We wstępie wyznaj jaka ważna jest dla ciebie, co w niej kochasz, poprzyj to jakimiś jej walorami.
  4. Przytocz kilka sytuacji z waszego życia, jakichś intymnych przeżyć, które mile wspominasz i do których często wracasz.
  5. Możesz przedstawić jej też jakąś swoją wizję, marzenie wspólnie spędzonego czasu. Nie szczędź szczegółów obrazowo opisując swoją fantazje, was we dwoje, to jak na ciebie działa, jak jej pragniesz i jak bardzo ją kochasz nawet jeśli nie zawsze umiesz to pokazać.
  6. Zakończ uświadamiając ją, że jeszcze najpiękniejsze chwile przed wami, że nie wyobrażasz sobie życia bez niej, bo tylko przy niej czujesz, że żyjesz i tylko ona wywołuje w tobie tak cudowne i pozytywne emocje.

Mam nadzieję, że pomogłam i zadanie wykonacie z łatwością, a co najważniejsze będziecie zachwyceni jego rezultatami.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl