Związek

Erotyczny piątek – 31 tydzień

 

Erotyczny piątek – 31 tydzień

Witam wszystkie panie w nadziei, że sprostacie temu zadaniu. Na początek kilka słów zachęty, szczególnie do tych wstydliwych osób, które mają mnóstwo obaw by zrobić jakikolwiek krok podczas intymnych zbliżeń. Kochani nie warto, wszystko co dzieje się między dwojgiem kochających ludzi pozostaje między nimi (przynajmniej powinno!). A szczerość i otwartość w związku, szczególnie na erotycznej płaszczyźnie przeniesie was na wyższy szczebel i pozwoli na zaznanie znacznie więcej rozkoszy niż lęk, hamulce, obawy i nieustanne poczucie wstydu. Partner czy partnerka to nie złośliwy sąsiad, który ocenia tylko najbliższa osoba z którą dzielisz życie. A posty w dziale erotycznym pt. erotyczny piątek są po to by wciąż się zaskakiwać, czuć więź i bliskość, a także by codzienność i szarość nie zatruła waszego życia monotonią.

seksowna niespodzianka

Karteczka nosi tytuł  – Niespodzianka! Wyślij mu fragment bielizny, czekoladki lub coś wyjątkowego w tym tygodniu. Załącz seksowną notkę od której się zarumieni. Sadzę, że to zadanie zdecydowanie bardziej sprawdziłoby się amerykańskim kontynencie, a nie w Polsce. My Polacy (mam na myśli kobiety) raczej nie jesteśmy przyzwyczajone by cokolwiek wysyłać swojemu mężczyźnie, no chyba że sms-a i to najczęściej z listą zakupów. 🙂

Ale gdyby tak włożyć mu do torby wraz ze śniadaniem do pracy np. majteczki i do nich dołaczyć słodki liścik w którym zawrzesz nadzieję na…, sądzę, ba jestem pewna, że najpierw doznałby szoku, byłoby niesamowicie zaskoczony. A gdy już pierwsze wrażenie opadnie do głosu doszły by już nieco inne myśli i emocje. Zrobiłoby się cieplutko na serduszku, może w innych miejscach również, w końcu myślał by o tobie, a może nawet snuł plany na wyjątkowy wieczór we dwoje?

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl