Związek

Erotyczny piątek – 30 tydzień

 

Erotyczny piątek – 30 tydzień

pocałunki i przytulanie1

Kolejny erotyczny piątek i tym razem zadanie dla Panów.  Nowych czytelników informuję, że w każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy dla par lub rozpocząć ją od nowa. W archiwum znajduje się cały cykl począwszy od pierwszego erotycznego piątku. Gra ma na celu zbliżenie partnerów i ucieczkę od rutyny i monotonii w związku.

pocałunki i przytulanie

To zadanie nosi tytuł „pocałunki i przytulanie” i jest naprawdę niezwykle ważne w życiu dwojga ludzi. Kiedy staż naszego związku rośnie, często zapominamy by okazywać czułość z równym zaangażowaniem ukochanej jak to miało miejsce na początku związku. Pocałunki są coraz mniej namiętne, brakuje spontaniczności, a nawet czasami ograniczają się do konkretnych sytuacji np. mało namiętnego całusa na dobranoc. Podobnie jest z przytulaniem, niech każdy z Was odpowie sam sobie szczerze kiedy ostatni raz tulił czule partnerkę tak po prostu, niespodziewanie bez żadnego konkretnego powodu, zwyczajnie potrzebując jej bliskości np. zanim podałeś jej płaszcz gdy mieliście razem wychodzić, albo po zjedzeniu wspólnego posiłku, nie koniecznie aranżując  współżycie.

Przytulanie się jest bardzo istotne w związku zarówno z emocjonalnego jak i biologicznego punktu widzenia. Bowiem powoduje, że w naszym organiźmie produkowana jest oksytocyna zwana hormonem miłości. Hormon ten jest odpowiedzialny za to, że między dwojgiem ludzi wytwarza się więź emocjonalna. Przytulanie się wywołuje również poczucie przynależności i głębokiej intymności, pomiędzy dwojgiem ludzi. Nie wolno z niego rezygnować ani ograniczać się do okazywania czułości tylko przy współżyciu, nie studźcie świadomie temperatury Waszego związku.

Całusów, pocałunków, kąsania i przytulania nigdy nie za wiele, potrzebują tego zarówno mężczyźni jak i kobiety. Dlatego obiecaj sobie dać ukochanej tyle czułości, buziaków i przytulania, ile tylko możliwe przez cały dzień, to właśnie Twoje zadanie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl