Związek

Erotyczny piątek – 29 tydzień

 

Erotyczny piątek – 29 tydzień

Kolacja przy świetle księżyca – to tytuł zadania dla Was drogie panie. Jak widać nawet w erotyczny piątek możemy wykazać się kulinarnie :). Więc do dzieła.

kolacja szampan
Zaplanuj smaczną kolacje ze szampanem w blasku świec. Nie zapomnij o kocu i dobrej muzyce byście mogli tulić się do siebie odurzeni upojnym drinkiem spragnieni obopólnej bliskości.

Romantyczna kolacja to fajna sprawa, jak to mówią przez żołądek do serca i również miła odskocznia od codzienności. Wato o tym pamiętać bo małżeństwo to kontrakt i wiąże się z nieustającą pracą by mogło być naprawdę szczęśliwe i trwałe. Nie ma związku, który nie przechodziłby trudnych momentów i zawirowań, wciąż praca, dom, dzieci i tak w kółko, często zapominamy o własnych potrzebach, a co dopiero o potrzebach partnera. Nierzadko jesteśmy tak przytłoczeni, że zapominamy również o bliskości i spędzaniu czasu tylko we dwoje, co również prowadzi do napięcia w związku.

Tym czasem związek to kompromisy, praca nad sobą i w dużej mierze rezygnacja z siebie, jak również zaspokajanie potrzeb partnera i planowanie jak najwięcej chwil dla siebie jak wtedy gdy się poznawaliście i nie mogliście się od siebie oderwać.  Oczywiście nie zrozumcie mnie źle przecież nie chodzi o to by usługiwać i być na każde skinienie albo na siłę siedzieć z partnerem i oglądać mecz. Ważne jest zrozumienie potrzeb drugiej osoby, liczenie się z jej zdaniem i by mogło to prawidłowo funkcjonować musi dotyczyć obojga partnerów.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl