Związek

Erotyczny piątek – 28 tydzień

 

Erotyczny piątek – 28 tydzień

Witam w kolejnym erotycznym piątku. Zadanie dla Was panowie. Jest ono dokładnie takie samo, jak ostatnie dla Pań w ostatnim odcinku. Tzn napisz 3 powody za, które ją kochasz. Umieść karteczki w takich miejscach, gdzie je z łatwością niespodziewanie znajdzie. To zadanie nie powinno sprawić nikomu trudności, wręcz przeciwnie. Tak często zapominamy by wyrazić to co czujemy, teraz mamy ku temu okazje. 🙂

erotyczny piatek28tydzien

Rada ode mnie: Panowie pamiętajcie, że my kobiety bywamy czasami próżne, więc im więcej tych powodów znajdzie się na tych karteczkach tym lepiej, nie zaszkodzi również czule wyszeptany komplement. Jak już wspominałam, My kobiety bardzo często kochamy uszami.

Mężczyźni wielokrotnie nie przejmując się potrzebami partnerki zapominają by wyznać miłość, a co dopiero by wyszeptać dlaczego to właśnie ona jest dla niego taka ważna. To ogromny błąd! Reakcje partnerek zwykle bywają rożne. Niektóre kobiety początkowo same przed sobą tłumaczą partnerów wmawiając sobie, że ich ukochany jest typem macho, który nie pokazuje otwarcie uczuć. Inne zaś przyjmują za dobrą monetę, że słowa nic nie znaczą liczą się tylko czyny, a miłość może być milcząca. Zdarzają się sytuacje, w których partnerki zakładają, że ich partner wychował się w środowisku, gdzie nie okazywano uczuć albo, że jest zmęczony, że ma problemy, nie jest typem romantyka itp.

We wszystkich sytuacjach bronią swoich mężczyzn. Dlaczego tak się dzieje? A to dlatego, że zwyczajnie zależy im na harmonii w związku. Ale w pewnym momencie kobieta zdaje sobie sprawę, że żyje w niekomfortowej sytuacji w której sama przed sobą tłumaczy partnera, gdyż ten nie zaspokaja jej potrzeb. Okazuje się, że te dwa słowa „kocham cię” to już nie jest absurdalna deklaracja tylko niezaspokojona potrzeba. Iluzja (jej tłumaczenia przed sobą partnera), pozwala kobiecie żyć szczęśliwie z człowiekiem, który nie mówi dlaczego ją kocha i nie zapewnia o swoich uczuciach. Tylko co będzie jeśli ta potrzeba być kochaną i świadomość tego uczucia zaczną rosnąć? Naturalnym odruchem każdego człowieka jest poszukiwanie tego co jest mu potrzebne do szczęścia.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl