Związek

Erotyczny piątek – 27 tydzień

 

Erotyczny piątek – 27 tydzień

erotyczny piatek 27

 

W codziennej monotonii często zapominamy by okazywać naszym partnerom jak ważni są dla nas. Dziś mamy okazję to zrobić. „Kocham Cię” – to tytuł naszego zadania. Dwa słowa, niby nic, a jak wiele, gdy je słyszysz ogień w sercu rodzi się. Od dziecka te słowa były przy nas dodając nam otuchy, sprawiając, że czuliśmy się bezpiecznie. W późniejszym okresie dojrzewania, wszyscy, szczególnie dziewczynki wypowiadają je nader często, nie do końca zdając sobie sprawę z ich znaczenia. Ale to taki czas kiedy próbujemy swoich sił w poezji, dookoła teksty piosenek przesiąknięte są magicznym … kocham cię i wszystko wydaje się takie na serio. Aż w końcu stajemy się dorośli i przychodzi nam się zmierzyć z prawdziwa miłością. Jak wygląda nasze dorosłe „kocham cię”? Prawda jest taka, że w miłości nie zawsze jest łatwo, ale bez niej wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Dlatego nie warto żałować nawet tych chwil kiedy krwawiło z miłości serce do byłego. Pozostają piękne wspomnienia, a skoro mamy już nowy związek, nową miłość i wierzymy, że będzie z nami do końca- to nie zapominajmy o magicznym kocham cie!

A oto treść zadania:
Napisz 3 powody, za jakie go kochasz na 3 karteczkach. Umieść karteczki w takich miejscach gdzie je niespodziewanie znajdzie.

A oto kolejny przykład miłosnego wyznania:

Ty jesteś dla mnie niebem,
słońcem, które nigdy nie zachodzi.
Jesteś dla mnie chlebem,
bez którego nie mogę się obyć.
Jesteś dla mnie południem,
nocą i dniem.
Jesteś dla mnie wszystkim.
Ja po prostu kocham Cię!

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl