Związek

Erotyczny piątek – 25 tydzień

 

Erotyczny piątek – 25 tydzień

erotyczny piątek 25

Kolejny raz już zapraszam do naszej cotygodniowej zabawy dla dwojga. Mam szczerą nadzieję, że nasza gra zbliża uczestników i owocuje miłą atmosferą i coraz głębszą więzią.
Kolejne zadanie jest przeznaczone dla nas Drogie Panie i nosi tytuł „Mydlane kocham Cię”.
Treść zadania: Widząc, że Twój partner jest strudzony po pracy lub zmęczony nie najlepszym dniem zaproponuj mu prysznic by mógł się odprężyć i zapomnieć o problemach. Dołącz do niego i zajmij się nim, czule obmywając jego nagie ciało i szepcząc „Kocham Cię”. Nietypowa sceneria do uprawiania seksu, z pewnością dostarczy nowych wrażeń.

Małżeńskie randkowanie jak to czule brzmi. A gdy zdamy sobie sprawę z tego, że jesteśmy ze sobą już tyle lat … i wciąż praca, dom i obowiązki, to małżeńskie randkowanie wydaje się być albo niemożliwe albo bardzo czułe. Słynne motyle w brzuchu zastąpiła monotonia i rutyna. Tylko od ciebie zależy czy zechcesz ją przełamać. Możesz to zrobić w dowolnej chwili i przyłączyć się do cotygodniowej zabawy erotycznej.

Jeszcze dzis zaproponuj tą zabawę partnerowi i umów się na randkę. Wasza randka nie musi wiązać się z wyjściem z domu, ani specjalnymi przygotowaniami, wystarczy, że zaczniecie się zauważać podczas zwykłych rutynowych czynności. Pamiętacie jeszcze jak kiedyś było miło? Godzinne rozmowy, spacery, czułe smsy, trzymanie się za ręce, niespodziewane i spodziewane pocałunki przy kawie lub śniadaniu, to wszystko było wam dane kiedy się poznawaliście i tworzyło poczucie bliskości i miłości.

Obecnie wiele czynności wykonujecie mechanicznie, nie zwracając uwagi na uczucia partnera, nie myśląc o czułości i tej cudownej nutce tajemniczości, która niosła ze sobą każda randka. Na szczęście to co najwspanialsze wciąż jest w was, może nieco zakażone ale z całą pewnością przy odpowiednim zaangażowaniu da się odświeżyć. Co tygodniowa zabawa erotyczna ma szanse dodać pikanterii w związku. Poza wykonywaniem cotygodniowych zadań wróćcie znowu do trzymania się za ręce, całowania na dzień dobry i na pożegnanie, znajdźcie czas dla siebie na wspólne czułe rozmowy, flirtowanie z partnerem jest trudne, ale możliwe i równie ekscytujące. Te wszystkie gesty na nowo pobudzą namiętność i wzmocnia uczucie.

 

Jeśli podoba Ci się co robię to:

subskrybuj

  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl