Związek

Erotyczny piątek – 24 tydzień

 

Erotyczny piątek – 24 tydzień

To zadanie jest przewidziane dla Panów. Nie wiem jak Wam Drogie Panie, ale ja uważam, że zasługuje ono na dużego plusa.

Tytuł naszej dzisiejszej zabawy brzmi „sesja zdjęciowa”

erotyczny piątek 24

Zmień kilka drobiazgów w Waszej sypialni by przypominała przytulne atelier i zaproś ukochaną na sesje zdjęciową. Zacznij od zdjęć portretowych i rozkręć zabawę jak profesjonalista by przy Tobie partnerka poczuła się jak wspaniała gwiazda z rozkładówek.

Od dziecka towarzyszy nam aparat, rodzice uwieczniają swe pociechy i tak z pokolenia na pokolenie przechodzą piękne wspomnienia. Zabawa w fotografa może być bardzo miła, nie tylko zatrzymujemy czas, żyjemy chwilą i mimo iż się dobrze znamy ciągle na nowo się odkrywamy, a zdjęcia zrobione w czasie figlarnych uniesień na pewno będą niezapomniana pamiątką .

Panowie do dzieła, poza aparatem zaopatrzcie się w butelkę wina, może przydać się na rozluźnienie 🙂

A swoją drogą to fajny pomysł, co o tym sadzicie?  Pozowanie do zdjęć może okazać się wyzwalające i zwiększające seksualną świadomość samego siebie. Zabawa w fotografa to także doskonała gra wstępna, wystarczy by partner wcielił się w rolę reżysera, a partnerka będzie jego największą gwiazdą filmową. Warto pamiętać, że seksowna bielizna doda zalotności i pazura. Modelka może również pójść o krok dalej, dając się ponieść wyobraźni, tym samym wprowadzając się w stan podniecenia delikatnie pieszcząc swe ciało. Jesteście ciekawi, jak długo partner będzie w stanie odgrywać rolę fotografa, a partnerka tkwić w roli modelki?

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl