Związek

Erotyczny piątek – 22 tydzień

 

Erotyczny piątek – 22 tydzień

Panowie do dzieła! Zadanie specjalnie dla Was pt. „ucieczka od codzienności”, możecie się wykazać.

romantyczna-ucieczka

A oto treść zadania: zarezerwuj romantyczną ucieczkę w hotelu lub innym wyjątkowym, nowym miejscu na które możesz sobie pozwolić. Jeśli nie stać Cie i nie możesz nigdzie uciec, stwórz tą samą romantyczną atmosferę we własnym domu, serwując jej romantyczną ucieczkę jakiej nie zapomni. Dla ułatwienia zadania, dwa krótkie fragmenty z literatury. Być okażą się dla Was odpowiednią inspiracją, a i nie zapomnicie o alkoholu przyda się na rozluźnienie. 🙂

erotyczny piątek 22

Gideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku.

Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł.

Gideon czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia.

Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas… „Dotyk Crossa”

 

Christian chwyta moje lewe ramię, rozciąga je delikatnie w stronę lewego rogu i zakłada skórzane kajdanki wokół mojego nadgarstka. Kiedy kończy, jego długie palce głaszczą moje ramię. Och! Jego dotyk wysyła gilgoczący dreszcz. Słyszę jak powoli przechodzi na drugą stronę łóżka. Chwyta moje prawe ramię i zakuwa rękę w kajdanki. Po raz kolejny jego długie palce przesuwają się wzdłuż mojego ramienia. O mój… Już jestem gotowa żeby wybuchnąć. Dlaczego to jest takie erotyczne?… „50 twarzy Greya”

P.S. panie nie dajcie się zaskoczyć miejcie w rezerwie kilka kuszących, gotowych łaszków🙂 Nic tak nie odpręża jak ucieczka od codzienności.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl