Związek

Erotyczny piątek – 21 tydzień

 

Niespodzianka

Ten erotyczny piątek zachęca panie do działania. Więc moje Drogie bierzemy się do dzieła 🙂

Oto Wasze zadanie: Zaskocz go niespodziewanym prezentem. Niech to będzie coś bardziej osobistego niż modnego, coś mniejszego niż większego, coś niepoważnego. Coś co tylko on doceni. Okaż swą pomysłowością ile on dla ciebie znaczy.

Kobiety i nie mamy tu na myśli sweterka, krawatu czy zegarka. To nudne prezenty, które każdy facet przyjmuje ze sztucznie przyklejonym uśmieszkiem do twarzy, no bo co ma innego zrobić? Okaże swoje niezadowolenie będzie kiepska atmosfera, a przecież nie o to chodzi by zepsuć komuś humor. W końcu bez względu na to co to jest wykazałaś inicjatywę, myślałaś o nim.

Ale zostawmy analizę zwyczajnych wręcz pospolitych prezentów. Czas by ruszyć głową! Zastanowić się nad czymś pikantnym, czymś co go naprawdę zaskoczy, sprawi że zacznie się zastanawiać co ma z tym zrobić, czymś co na pewno pobudzi go do działania. Zastanawiałaś się kiedyś nad prezentem erotycznym? Bez wspólnych dyskusji, planowania, coś co po otwarciu pudełka wprowadzi go w zdumienie.

erotyczny piątek

Masz już jakieś pomysły?

A oto co mi wpadło do głowy, z drugiej strony jestem ciekawa jak zareaguje mój mąż? Hmm czy jestem w stanie przewidzieć jego reakcję?

Zobaczymy … 🙂

  1. Na początek trochę technologii. Taka myszka na pewno zrobi wrażenie na nie jednym facecie. Jak sądzić dotykając scroll’a będzie myślał o Tobie?
  2. Erotyczne kości do gry – czyż nie fajnie było by pograć z partnerem. Kości erotyczne na pewno uatrakcyjnią Wasze pożycie seksualne.
  3. Ooo, a tu mamy coś naprawdę ciekawego takie maleństwo, a ile wspólnej przyjemności. Myślisz jak zareaguje? Może pomyśli, że chcesz dłużej, a może stwierdzi, że nie ma co myśleć trzeba brać się do roboty. 🙂
  4. Erotyczna rózga, zakończona delikatnym piórkiem to kolejna zabawka, która może okazać się atrakcją wspólnych wieczorów. Macie łaskotki, nie raz od łaskotek się zaczyna, za to jak pikantnie się kończy. 😉
  5. A na koniec najfajniejsze aksamitne kajdanki i koronkowa przesłona oczu. Pomyśl ile ten prezent da mu do myślenia. A gdyby dostał kurierem przesyłkę do pracy? Jak sądzisz byłby w stanie jeszcze się na niej skupić? A może zostawić pudełko w kuchni na stole i zwyczajnie zaadresować do niego?

 

erotyczny piątek 21

Ciekawa jestem jakie wrażenie zrobiła na Was moja lista, a jeszcze bardziej Waszych pomysłów, podzielicie się nimi ze mną?

erotyczny piatek

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl