Związek

Erotyczny piątek – 19 tydzień

 

Erotyczny piątek – 19 tydzień

Kolejny erotyczny piątek, a w nim jest zadanie dla nas Drogie Panie. To zadanie jest dość niezwykłe, ponieważ musimy przygotować się, aż na cztery opcje do wyboru. Uwaga nie dajcie się zaskoczyć swojemu mężczyźnie! 🙂

A oto Jego wybór:

erotyczny piątek
Prawie jakbyśmy realizowały jego fantazje 🙂

Pozwól mu wybrać pomiędzy:

A) masaż całego ciała
B) wyjątkowa kolacja (w domu lub poza)
C) przysługa seksualna
D) jego własny specjalny wybór

Wybór wydaje się oczywisty, by tak się nie stało, by aż tak bardzo go nie ułatwiać, sprawcie by każda opcja wydawała się nie do odrzucenia :). Bądźcie przygotowane na każdą z możliwości. To też jest dla Was test, będziecie miały okazję sprawdzić jak dobrze znacie swoich partnerów. Czy jesteście w stanie przewidzieć jaką alternatywę wybierze? A może umiecie go zmanipulować, paradując w seksownej, zmysłowej garderobie? Jeśli zaopatrzcie się w aromatyczne olejki do masażu, a z kuchni będzie wydobywał się smakowity zapach, wybór może się trochę skomplikować, a może tym razem zechcecie wykorzystać więcej opcji? Może zainspiruje Was zdjęcie…?

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl