Związek

Erotyczny piątek – 18 tydzień

 

Erotyczny piątek – 18 tydzień

Witam Państwa serdecznie w naszym co piątkowym tete-a-tete, poświęconym wzmocnieniu więzi w związku. Dzisiejszy erotyczny piątek będzie niecodzienny, a to dlatego że zrobimy wszystko by uciec od codzienności. Każdy od czasu do czasu marzy by zaszyć się gdzieś z ukochanym z dala od zgiełku, elektroniki, problemów, a nawet od rodziny. Tylko we dwoje gdzieś w tropikach , na bezludnej wyspie, czy jakimś innym romantycznym miejscu. Oczywiści szybko by się nam znudziło, nawet gdyby było nas stać, to w końcu byśmy zatęsknili za dobrodziejstwami cywilizacji. Ale nic nie stoi na przeszkodzi by uciec gdzieś na jeden dzień lub tylko kilka godzin, wcale nie ruszając się z domu.

erotyczny piątek 18

Panowie do dzieła, to zadanie dla Was! „Rajska wyspa dla dwojga”, to tytuł dzisiejszego zadania, jest tak wymowny, że chyba nie potrzebujecie dodatkowych inspiracji…

Oto jego treść:

Zmień swoją sypialnię w rajską wyspę, dzięki kokosom, ananasom i kwiatom tropikalnym. Zaproś swoją ukochaną na szybką ucieczkę od codzienności do twojej rajskiej wyspy. Ta zabawa ma ogromny potencjał, tylko pomyśl… Możesz zakryć łóżko narzutą lub jakimś kocem, porozrzucać drobne kwiatki, przygotować drinki z parasolkami, owocową sałatkę, zorganizować hawajską muzykę, ale przede wszystkim zadbać o to by w pokoju było ciepło.

Gdy sceneria będzie już odpowiednio przygotowana poproś partnerkę by założyła strój kąpielowy lub pareo. Ważne byście oboje wczuli się w role i popuścili wodze fantazji. Wepnij jej kwiatek we włosy, całując dłoń poproś do tańca i cieszcie się każdą chwilą spędzoną we dwoje, niech powietrze zagęści erotyczna atmosfera…

Domowy klimat sprawi, że oboje będziecie czuć się swobodnie. A Ty będziesz dumny z siebie, że samodzielnie przygotowałeś całą oprawę spotkania z ukochaną. Z pewnością ten fakt wprawi ją w dobry nastrój i również będzie chciała cie hojnie wynagrodzić. Przy odrobinie zaangażowania szybko przekonacie się, że randki w domu mogą być naprawdę intymne i wyjątkowe.

Bo tak naprawdę, kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej.

Udanej zabawy…

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl