Związek

Erotyczny piątek – 16 tydzień

 

Erotyczny piątek – 16 tydzień

 erotyczny-piatek16

Tradycyjnie już zapraszam do gry dla dwojga. Osobom, które nie są w temacie przypominam, że jest to gra erotyczna, która ma na celu zbliżyć do siebie dwoje ludzi, rozpalić płomień namiętności na nowo lub sprawić byśmy ciągle pamiętali jak jesteśmy ważni dla siebie. Dołączyć można do nas w każdej chwili, w każdy piątek jest publikowane kolejne zadanie. Naprzemiennie dla partnerki i partnera. Życzę udanej zabawy.

Dzisiejsze zadanie jest dedykowane panom i nosi tytuł „Dar miłości”

Powszechnie wiadomo, że kobiety potrzebują dowodów miłości. Im bardziej spektakularne są deklaracje partnera, tym większa radość obdarowanej. Jednakże należy pamiętać, że czasami najmniejszy gest znaczy bardzo wiele. Pokaż jej jak bardzo Ci na niej zależy dając jej coś, czego zazwyczaj nie dajesz. Czekoladowe trufle, ugotowany obiad, bukiet kwiatów, czy wyjście do kina. Cokolwiek to będzie wykaż się kreatywnością i rozsądkiem, szczególnie jeśli Twoje możliwości finansowe są ograniczone. Spraw by to była miła niespodzianka, jaką tylko ona doceni.

Cóż nie ma co się oszukiwać my kobiety jesteśmy troszkę próżne i nie ma takiej, która nie lubi dostawać prezentów, czy której nie cieszą komplementy. Szczególnie te niespodziewane, bez okazji sprawiają nam ogromną radość. Kochamy namacalne dowody miłości. Biorąc w dłonie upominek myślimy sobie: „maż o mnie pamięta”. I nie ma znaczenia ile ten drobiazg kosztował, sam fakt że poświęciłeś czas, uwagę, zaplanowałeś zakup i włożyłeś trud by go ładnie zapakować – jest absolutnie bezcenny. Pamiętajcie o tym panowie, nie raz wystarczy tak niewiele by sprawić tak ogromną radość, a to w końcu jest inwestycja w przyszłość związku. Jeśli partnerka będzie czuła się kochana z pewnością odpłaci Ci tym samym – wspaniałą miłością.

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl