Związek

Erotyczny piątek – 15 tydzień

 

Erotyczny piątek – 15 tydzień

Witam – kolejny erotyczny piątek, pełnym niespodzianek dla wszystkich par kochających zabawy we dwoje, fantazję, a przede wszystkim pielęgnujących płomień namiętności by nigdy nie zgasł lub zapłonął tak intensywnie jak nigdy dotąd 🙂

 

Erotyczny piątek – 15 tydzień
Kadr z filmu „Zapach kobiety”

 

Nasze dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla pań i nosi tytuł„kolacja dla dwojga”. Oto treść zadania: zaplanuj uwodzicielską kolacje dla dwojga. Zaintryguj go krótkim telefonem w trakcie dnia, mówiąc , że masz dla niego niespodziankę. Bądź tajemnicza, nie zdradzaj szczegółów. Przygotuj jego ulubione danie, zapal świece, a w tle niech gra delikatna muzyka. Ubierz coś co pobudzi jego zmysły!

Wszyscy wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami, dlatego ważne by przygotować zarówno siebie jak i stworzyć odpowiednią scenerię. Nawet nie wyobrażasz sobie ile zdziałać może niecodzienna otoczka. Również zapach ogrywa ważną rolę w trakcie uwodzenia. Zmysł powonienia u mężczyzn działa jak podświadomy instynkt, który kieruje „Go” w stronę płci przeciwnej. Przy użyciu aromaterapii możesz wzmocnić zapach w mieszkaniu podgrzewając w kominku do tego przeznaczonym np. olejki z drzewa sandałowego. Także sposób w jaki Ty pachniesz jest bardzo ważnym czynnikiem, wszystko zależy od Ciebie, jeśli chcesz aby Twoje uwodzenie odniosło sukces.

Chrystian Dior powiedział Zapach perfum kobiety, mówi o niej więcej niż jej charakter pisma.

 

Pamiętaj, że nie kolacja jest tu najważniejsza 🙂

Przyjemności!

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl