Związek

Erotyczny piątek – 14 tydzień

 

Erotyczny piątek – 14 tydzień

 Bańki-namietności

Erotyczny piątek to tradycja w tym blogu. Tym, którzy dopiero dołączyli do zabawy streszczę pokrótce zasady gry. Gra trwa przez 52 tygodnie. Każdego tygodnia publikowane jest zadanie do wykonania. Jednego tygodnia zadanie jest dla kobiety, kolejnego dla mężczyzny i tak na przemian. Gra przeznaczana jest dla wszystkich par. Ale głównym celem zarówno gry jak i wszystkich piątkowych wpisów jest zbliżenie do siebie partnerów. Zadbanie o ogień namiętności, by temperatura w Waszej sypialni zawsze była gorąca, a w związku panowała harmonia i zrozumienie.

W tym  tygodniu naszej gry erotycznej, przedstawiam zadanie dla panów pod tytułem „bańki namiętności”.

erotyczny-piatek14

Przygotuj ukochanej specjalną kąpiel z bąbelkami wraz ze świecami i spokojną muzyką. Zadbaj o to by w wannie było dużo piany, (wystarczy byś użył trochę więcej niż zwykle płynu do kąpieli i spienił go dłońmi). Kobiety kochają kąpiele z mnóstwem piany.  Możesz również użyć olejków eterycznych, by delikatny zapach rozbudził zmęczone zmysły. Zajmij się także wszystkimi ważnymi sprawami zawczasu, by móc usiąść przy wannie lub dołączyć i spędzić romantyczne chwile razem.

Miłej i relaksującej kąpieli 🙂

Pamiętaj, że romantyczna kąpiel zawsze jest mile widziana, więc czemu nie miała by być super niespodzianką. Tym bardziej, że kąpiel w wannie to sprawdzony sposób na zrelaksowanie się i poprawienie sobie humoru, a nawet pobudzenie zmysłów, działa kojąco i rozluźnia. Przygotowanie jej nie wymaga ani trudu, ani żadnej filozofii, a może być idealnym pomysłem i doskonałym preludium do romantycznego wieczoru we dwoje.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl