Związek

Erotyczny piątek -12 tydzień

 

Erotyczny piątek -12 tydzień

Erotyczny piątek od 12 tygodni stał się pewnego rodzaju tradycją, to dzień w którym regularnie powstaje wpis erotyczny dla par walczących o namiętność w związku. Mam nadzieję, że prowadząc tą grę udaje mi się dostarczyć Wam pomysłów, może jakiś sugestii na miłe spędzenie chwil we dwoje, zbliżenie się i zapomnienie o otaczającej codzienności codzienności.

Tytuł karteczki brzmi – „deszcz pocałunków”

erotyczny-piatek

Zadanie to jest przeznaczone dla panów. Obsyp ukochaną osobę deszczem pocałunków gdy się obudzi rano. Z każdym pocałunkiem mów jej jak bardzo ja kochasz i dlaczego. Niech to będą proste i ujmujące powody, takie jak np. to jak składa twoje skarpety, jej uśmiech, albo to jak się dzięki niej czujesz.

Pamiętaj, że pocałunek to jeden z najbardziej intymnych elementów zmysłowego zbliżenia. Dzięki nim nie tylko jesteś w stanie zainicjować współżycie, ale również okazać szczerość i głębokość wzajemnych uczuć. Znaczenie pocałunku zmienia się w zależności od tego jak i gdzie całujesz. Np. całowanie czoła może być wyrazem miłości jak i troskliwej opieki ale także szacunku. Podobnie przelotne pocałunki noska czy policzków, spontaniczne i z zaskoczenia, ciepłe i serdeczne i jakże wielką radość sprawiają. A ponieważ mówimy o pocałunkach, które mają być wyrazem miłości z założenia powinny być czułe i zmysłowe. Nie znaczy to, że powinniśmy zapomnieć o tych figlarnych i przelotnych, nie wręcz przeciwnie. Związki z długoletnim stażem zapominają o pocałunkach, zaniedbują ten rodzaj bliskości, zapominają jak bardzo emocjonalne i ekscytujące mogą być. A powinniśmy o nich pamiętać i wzbogacić naszą poza-sypialną codzienność o deszcz, a przynajmniej mżawkę pocałunków. Niech się staną integralną częścią dnia codziennego i miłosnych zbliżeń.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl