Związek

Erotyczny piątek – 11 tydzień

 

Erotyczny piątek – 11 tydzień

Dziś nasz erotyczny piątek skłania do działania panie. Tytuł naszej karteczki to „miłosna notka”

 

Erotyczny-piatek-11-tydzień

 

Zachęca nas byśmy wykorzystały kawałek papieru, karteczkę, słoik z nutellą, email lub piasek na plaży… Przypomnijmy ukochanej osobie dlaczego tak bardzo ją kochamy. Zaskoczmy go prostym wyznaniem kiedy będzie się tego najmniej spodziewać.

Nie myślcie sobie Panie, że jesteście osamotnione w tym zadaniu. Wyobraźcie sobie że kiedy przystojny aktor Ian Somerhalder (Pamiętniki Wampirów) był na palnie filmowym, to jego ukochana Nikki Reed przygotowała dla niego miłosną notkę. Będąc pełna podziwu dla swojego faceta upiekła ciasto z napisem „Powodzenia, Kocham Cię”. A kiedy było już po premierze na swoim Instagramie zamieściła post przepełniony uczuciem pod adresem jej ukochanego. Jak widzicie miłosne notki można zostawiać na różne sposoby.

Od siebie muszę dodać, że ostatnie zadania nie wymagają wiele wysiłku. 🙂 Z drugiej zaś strony nie musimy traktować gry jako jakieś ograniczenie, nie raz warto przejąć inicjatywę we własne ręce 🙂

A i najważniejsze pamiętajmy o tym, że skoro my kochamy uszami to nie oznaczą, że nasi mężczyźni też nie potrzebują słyszeć naszych czułych wyznań i zapewnień jak ważną rolę odrywają w naszym żuciu..

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl