Związek

Erotyczny piątek – 10 tydzień

 

Erotyczny piątek – 10 tydzień

 

Kolejny „Erotyczny piątek”, a w nim nasza gra dla dwojga. Dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla panów i nosi wyjątkowo kuszący tytuł: „Namiętna przysługa”. Ci którzy nie wiedzą na czym polega gra z zasadami mogą zapoznać się w tym wpisie „Dlaczego Ty? Gra erotyczna”.

erotyczny piątek

Twoja ukochana ma prawo do namiętnego masażu stóp, włącznie z olejkiem do masażu, jej ulubionym napojem oraz muzyką. Przedstaw jej te ofertę w ciągu tygodnia gdy będzie się tego najmniej spodziewać i najbardziej zasługiwać. Zaskocz ją, niech wie, że wciąż stać cię na takie niesamowite niespodzianki.

Kobiety kochają masaż stóp, może on być formą bardzo przyjemnego prezentu bywa, że jego odbiór jest bardzo erotyczny i zmysłowy. Wykonując go delikatnie z miłością i czułością sprawi, że partnerka się przyjemnie rozluźni.

Zacznij od głaskania. Najpierw delikatnie, całąpowierzchnią dłoni. Potem możesz głaskać stopę kciukiem i palcami, a na końcu pięścią. Rozcieraj stopę delikatnymi, okrężnymi ruchami. Zmieniaj techniki by masaż nie był montonny i zakończ czułym i wolnym głaskaniem.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl