Lifestyle

Dzień Matki już wkrótce!

 

Dzień Matki już wkrótce!

 

W ostatnim poście podałam przepis na Murzynka, który moim zdaniem może być miłym prezentem dla mamy. Dziś chciałabym zaproponować Wam równie słodkie, wyjątkowo smaczne zestawy czekoladek z internetowego sklepu Chocolissimo. Sama sprawdziłam ich produkty, już kilka lat temu, kiedy zamawiałam czekoladowy zestaw narzędzi dla mojego męża. To rzetelna firma, produkty są wysokiej jakości, zawsze dostarczane na czas do odbiorcy. Szczerze powiem, byłam mile zaskoczona w jak elegancki sposób czekoladki zostały zapakowane, dodatkowo zachwycił mojego męża intymny bilecik, który był do nich dołączony. Serdecznie polecam nie tylko z okazji Dnia Matki, gdyż sklep posiada szeroką gamę upominków. Myślę, że wszystkie mamy zasługują na równie wyjątkowy drobiazg, śpieszcie się z zamówieniem by mama otrzymała prezent na czas.

Polecam! 

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl