Związek

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

 

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Czy wielkość penisa ma znaczenie? To pytanie, które dręczy wielu mężczyzn, doprowadza do kompleksów i niejednokrotnie psuje cudowną, intymną atmosferę. Dzieje, się tak dlatego ponieważ mężczyźni swoje naturalne przyrodzenie uważają za symbol męskości. Tymczasem nie wielkość penisa decyduje o męskości, a już na pewno nie o satysfakcji seksualnej kobiety. To co odgrywa największą rolę to technika, czyli znajomość erotycznej mapy ciała kobiety, dostosowanie gry wstępnej i pieszczot do jej oczekiwań, a także okazanie czułości, ciepła i miłości.

Czy wielkość penisa ma znaczenie

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

Średnia wielkość męskiego penisa w czasie erekcji kształtuje się pomiędzy 12, a 16 cm. Czy to dużo czy mało? Należy również pamiętać, że długość członka w stanie spoczynku, nie ma absolutnie żadnego znaczenia, ponieważ jego wymiary nijak nie przekładają się na rozmiar w czasie wzwodu. By w końcu odpowiedzieć na to pytanie, które spędza mężczyznom sen z powiek przeprowadzono wiele badań na całym świecie. Wśród ankietowanych zgromadzono mnóstwo kobiet z różnej grupy wiekowej w większości przypadków panie jednoznacznie odpowiadają, że długość nie ma absolutnie żadnego znaczenia. W mniejszości znajdowany się panie, które były innego zdania. A jeszcze inaczej odpowiadano gdy w grę wchodził rozmiar penisa kochanka, a nie stałego partnera. Ale chyba nie należy się dziwić, skoro decydujemy się na coś tak ekstremalnego jak skok w bok, to również oczekujemy ekstremalnych wrażeń.

Jaki wpływ ma rozmiar penisa na jakość stosunku seksualnego?

Wszystko zależy od doświadczenia i preferencji kobiet. Idealny model penisa nie istnieje. Sami się zastanówcie co jest ważniejszy czarodziej, który świetnie czaruje czy czarodziej, który ma długą różdżkę? Większości kobiet bo aż około 70% i tak największą rozkosz sprawi orgazm łechtaczkowy, a by go osiągnąć wielkość się nie liczy. Ewentualnie wprawne palce, a czasem grubość, niestety nie długość. Zaś nawet te kobiety, które osiągają orgazm pochwowy, dzięki drażnieniu punku G nie przykładają wagi do wielkości. Bowiem punkt G znajduje w 1/3 długości pochwy, a zatem nawet niezbyt okazały członek może sprostać zadaniu.

Więc jak widać panowie wniosek jest prosty, absolutnie nie należy przejmować się rozmiarem swego przybytku. Nieco inaczej sprawy się mają w przypadku mężczyzn, którzy mają świadomość swej gigantycznej męskości. Długi penis, który wydaje się być jakże atrakcyjny może sprawić mnóstwo problemów. Zaczynając od bólu w szyjce macicy i dość mocno odczuwalnego bólu w podbrzuszu. Nawet w tym przypadku potwierdza się teoria dobrego czarodzieja, gdyż posiadacz dużego członka musi umieć uprawiać seks delikatnie by nie sprawić krzywdy partnerce. A przecież dość trudne jest sprawowanie kontroli nad ciałem w akcie namiętności. Oczywiście jest mnóstwo kobiet, które potrzebują dłuższych i bardziej okazałych rozmiarów. I tu znów wracamy do preferencji, których nie można określić jednoznacznie, inne będą miały kobiety o filigranowej budowie, a jeszcze inne kobiety puszyste.

Mnóstwo mężczyzn błędnie czerpie wzorce np. z kina pornograficznego, porównując się do aktorów z planu. To ogromny błąd, przecież nie jest żadną tajemnicą, że do tego gatunku filmów wybierani są mężczyźni bogato obdarzeni przez naturę. Jeśli już panowie mieliby się porównywać to lepiej podglądać techniki i różnorodność podczas stosunku. Dla kobiet w związku o wiele ważniejsze jest uczucie i jakoś pożycia intymnego, na którą składa się gra wstępna pełna namiętnych pieszczot, niejednokrotnie użyte gadżety i znajomość seksualnych technik od jego częstotliwości i wielkości użytego instrumentu. Mimo, że różnice w poglądach mężczyzn i kobiet na temat wielkości penisa znacząco się różnią, to panowie muszą uwierzyć nam na słowo, że dla nas rozmiar ma drugorzędne znaczenie. Natomiast po raz kolejny podeślę, że znaczenie ma jak go używasz by sprawić partnerce przyjemność i to jest priorytet.

Kolejna kwestia, która nie umknie uwadze kobiet to higiena osobista. Penis powinien być zawsze w gotowości, świeży i czysty. Należy również zadbać o owłosienie w intymnych okolicach, ich ograniczenie do minimum na ogromny wpływ na higienę. Poza tym usunięcie całkowite owłosienia optycznie zwiększa wielkość członka. Ale pamiętajcie, że najważniejsze w związku nie są centymetry, tylko dogadanie się, bycie otwartym i szczerym. Wówczas panowie, organizując noc pełną namiętności nie będziecie mieli żadnych obaw, a Wasze partnerki będą zawsze usatysfakcjonowane.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl