Zdrowie i Uroda

Co kształt twojej pupy mówi o tobie?

 

Co kształt twojej pupy mówi o tobie?

Kobiece kształty bywają bardzo rożne. Podobnie jest z kształtem pupy, która bywa bardzo seksowna i ponętna. I taka pupa ma wielką moc, podnieca i niesamowicie rozbudza męską fantazję. Zdarza się również, że kobiece pośladki są nader obfite i sporo brakuje im do ideału. Zastanówmy się jednak, co to oznacza dla nas? Potrzeba by nie lada talentu i perwersji by odczytać przyszłość z czyjegoś tyłka. I nie sadzę by ktoś to potrafił, ja na pewno nie. Natomiast mogę co nieco powiedzieć, co na temat kształtów tyłka mówi rumpologia i eksperci zdrowia. Kto by pomyślał, że tyłek, który często obwiniamy z powodu za ciasnych dżinsów, może wiele powiedzieć o swojej właścicielce?

o-ksztalt-twojej-pupy-mowi-o-tobie

Przeczytajcie co rumpologia – czyli czytanie z pośladków ma do powiedzenia na temat twojej pupy. Dla rumpologa liczy się każdy szczegół. Znawca pośladków może na podstawie zdjęcia odkryć osobowość właściciela. Choć zazwyczaj woli robić to organoleptycznie, czyli przyglądając się pupie i dotykając jej kształtów. Chyba nie można mu się dziwić? 😉

Przyjęło się wyróżniać cztery podstawowe kształty pupy;

pupy

Pupa okrągła w kształcie litery O

Podobno właścicielki okrągłych pup są szczere i otwarte. Mają zadatki na dobrą koleżankę i super kochankę. Cechuje je kreatywność. U boku mężczyzny oczekują poczucia bezpieczeństwa. Okrągła pupa zawdzięcza swój kształt tłuszczowi, który gromadzi się w górnych partiach ciała. Dzięki temu długo zachowuje jędrność. Dodatkowym plusem jest fakt, że nadmiar tłuszczu w tyłku można zniwelować łatwymi ćwiczeniami, polegającymi na wzmocnieniu górnych mięśni pośladkowych.

Tyłeczek w kształcie serduszka

Zupełnie jak serce, pełniejszy na dole i zwężony u góry. Oznacza to, że więcej tłuszczu jest w górnej części ud. Choć jest to jeden z najbardziej wielbionych tyłków, z wiekiem kobiety tracą estrogen, a tłuszcz wokół mięśni przemieszcza się do części środkowej pośladka.

Te panie mają zahamowania seksualne. Są nieśmiałe, ale stałe w uczuciach i wierne.

Pupa o kształcie kwadratu przypominająca literę H

Bardzo szerokie biodra i kości udowe, wprost wymarzone do rodzenia dzieci. Tłuszczyk gromadzi się głównie na boczkach, co sprawia wrażenie płaskiego tyłka. Pozbycie się go i zaokrąglenie kształtów, oznacza ciężką pracę i bardzo wiele przysiadów.

Zaś z punktu widzenia rumpologii kobietę o tym kształcie cechuje silne poczucie niezależności, samodzielność i wrażliwość estetyczna. Panie bywają kapryśne, złośliwe i mają wahania nastroju. Mimo to zwykle są dobrymi kochankami.

Pupa w kształcie litery V – zwana trójkątem

Nieco szersza u góry i wyraźnie zmniejszające się pośladki ku dołowi, jakby zanikające. Wydaje się, że to tyłeczek starszej pani, choć nie jest to regułą. Podobnie jak w przypadku serduszka tłuszczyk przeniósł się do środka. Jeśli nie dołożysz wielu starań pośladki pozostaną obwisłe.

Panie o tych kształtach są bardzo wrażliwe, emocjonalne i z łatwością można je zranić. Choć mają naturę awanturnicy to z pewnością są dobrymi kochankami. Mimo, to podobno nie zawsze są dobrym materiałem na żonę.

A na koniec bonus, filmik na którym zobaczycie jak pięknie wymodelować pupę, wykonując zaledwie kilka ćwiczeń w domu.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl