Związek

Ciepło-zimno

 

Ciepło-zimno

ciepło-zimno

W związku, szczególnie takim z dłuższym stażem – wszystko już było. Partnerzy znają doskonale swoje ciała i coraz trudniej przychodzi nam wprowadzić element zaskoczenia podczas zabaw erotycznych. Zdecydowanym plusem związków ze stażem jest fakt, że mamy do siebie zaufanie i śmielej akceptujemy różnego rodzaju propozycje, a także wiemy co dostarcza partnerowi rozkoszy.

Niemniej jednak rutyna, monotonia w związku zabija namiętność. By nie powtarzać wciąż tych samych schematów warto czasami wprowadzić nieco pikanterii.

Gra ciepło-zimno nie jest żadna nowością, mimo to w łóżko sprawdzi się fantastycznie, szczególnie jeśli się ją odpowiednio uatrakcyjni. Grać można na kilka sposobów, oto niektóre z nich;

  1. Zabawa będzie polegała na szukaniu karteczek, na których będą wypisane wcześniej zachcianki erotyczne twojego partnera/partnerki. Rozpoczynając grę ustalacie między sobą, które z was będzie szukało, oraz ile będzie tych karteczek. Karteczki ukrywamy tylko w jednym pomieszczeniu np. sypialni, a zachcianki z karteczki realizujemy natychmiast po odczytaniu. Osoba, która szuka ma zasłonięte oczy np. przepaską i kierowana jest przez swojego partnera/partnerkę słowami ciepło-zimno. Kiedy zbliżasz się do karteczki będzie cieplej, a kiedy oddalasz zimno.
  2.  Kolejna zabawa polega na pieszczotach językiem. Pieścisz swojego partnera/ partnerkę używając do tego celu tylko języka. Partner partnerka, mówiąc ciepło lub zimno aprobuje twoje pieszczoty lub nie. Na zasadzie ciepło zimno możecie również odgadywać, które z miejsc twego ciała chcesz by pieścił twój partner / partnerka lub w jakim miejscu waszego mieszkania chcesz uprawiać sex (np. na stole, pralce, blacie, w wannie itp.)
  3. Tym razem ciepło zimno odniesie się do napoi. Przygotuj dwa drinki jeden bardzo zimny np. drink, albo koktajl z lodem, a drugi bardzo ciepły, ale nie taki by się można poparzyć. np. grzane winno z cynamonem, albo ciepła czekolada z rumem. Rozpocznijcie zabawę biorąc małe łyczki z przygotowanych napoi. Jeden z partnerów próbuje zimny, a drugi ciepły. Po czym całujecie się. Połączone zimne i rozgrzane usta dostarczą wam nowych doznań. Wymieniacie się szklankami i jeszcze raz próbujecie swoich ust. Znając już smaki własnych ust próbujecie użyć drinków na ciele partnera/ partnerki. Np. na brzuch przy pomocy łyżeczki wylewasz kilka kropli ciepłego, a potem zimnego napoju. Rozsmarowujesz językiem, a jednocześnie zlizujesz z ciała partnera/ partnerki. Kontynuujesz zabawę wymieniając się z partnerem, raz pieszczoty napojami stosuje jedno z was, raz drugie.

Każda z proponowanych gier będzie fantastyczną atrakcją i miłą odmianą od codzienności, o ile macie czas i lubicie się wspólnie bawić.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl