Związek

Bądź kochankiem doskonałym!

 

Bądź kochankiem doskonałym!

Mężczyźni są skłonni  do powielania pewnych schematów. Jeśli okazuje się, że obrana droga jest niewłaściwa zniechęcają się i zaprzestają działań. A to błąd! W związku nie należy się zniechęcać, tylko ciągłe próby i podejmowanie działań pomoże udoskonalić, ewentualnie wykluczyć pewne gafy, które każdemu mogą się przydarzyć podczas zabaw w łóżku. To, że seks jest potrzebny obojgu partnerom nie trzeba nikogo przekonywać. Jedyna potrzeba to doskonalenie swoich umiejętności by seks był nie tylko zadowalający ale również by stał się największą rozkoszą dla obojga partnerów.

Ty również możesz stać się doskonałym kochankiem!

Odkryj mapę kobiecego ciała i postępuj zgodnie ze wskazówkami, a już wkrótce staniesz się obiektem jej pożądania. Bądź kochankiem doskonałym!

Większość z nas ma skłonności do szablonów i rutyny. Nauczyliśmy się przenosić swoje dotychczasowe obserwacje i doświadczenia do obecnych związków, nie licząc się z indywidualnością ukochanej. Ars amandi jest sztuką i dlatego wymaga zarówno indywidualizowania kobiet, jak i ich odkrywania. Odkrywanie jest drogą do misternego preludium miłosnej rozkoszy.

Należy pamiętać, że kobiety mają większą potrzebę dłuższego rozkoszowania się pieszczotami, jak i samym stosunkiem. Wynika ona z silniejszej wrażliwości na dotyk obszaru stref erogennych, które obejmują u nich 15-25% powierzchni ciała (u mężczyzn 3-8%). Kobiety są zatem „pieszczochami” niezależnie od wieku.

Musimy też pamiętać, że kobiety pragną być pieszczone również po stosunku. Napięcie seksualne u kobiet ustępuje powoli, dlatego chcą one pozostać w ramionach, być przytulane i całowane.

Mapa kobiecego ciała:

Płatki uszu

Poziom wrażliwości II u 73 % kobiet

Wilgotnym koniuszkiem języka obwiedź zarys całej małżowiny zagłębiając się w naturalne zakamarki i dołki. Następnie rozpocznij bardzo delikatne łaskotanie i przygryzanie obwodu uszu, muskając końcówką języka powierzchnię skóry między uchem, a brzegiem szyi. Obejmij ustami cały płatek ucha i rozpocznij jego ssanie, drażniąc go jednocześnie koniuszkiem języka. Możesz w zasadzie zachowywać się tak, jak podczas delektowania się np. cukierkiem.

Usta

Poziom wrażliwości III u 92% kobiet

Zacznij od delikatnych pocałunków obwódki warg, następnie zbadaj je leciutko koniuszkiem języka, jakbyś chciał je obrysować. Zanim wsuniesz język głębiej w usta swojej partnerki zatrzymaj się, by zażyć rozkoszy wnętrza warg. Wsuń koniuszek języka pomiędzy wewnętrzną stronę warg a dziąsła, przesuwając nim w różne kierunki. Następnie przenieś się w stronę podniebienia i spróbuj je leciutko podrażnić. Pamiętaj, aby twój język i usta były rozluźnione. Tylko to gwarantuje, że taniec waszych języków będzie naturalny.

Kark

Poziom wrażliwości III u 91 % kobiet

Czule muskaj rozluźnionymi wargami okolice nasady włosów, a jednocześnie przesuwaj palcami między włosami, przewijając je i motając dookoła swojej dłoni. Poprzeczna i podłużna wędrówka koniuszka języka poprzez powierzchnię karku i szyi, ciepłe dmuchanie (w okolicach karku znajdują się niesamowicie wrażliwe na zimno i ciepło receptory) na zwilżone miejsca wyzwala subtelne podniety seksualne. Podniecającą zabawą może być też „pocałunek motyli” polegający na łaskotaniu szybko mrugającymi rzęsami.

Piersi

Poziom wrażliwości II u 88 % kobiet

Możesz je głaskać, ugniatać, lizać, podgryzać. Pobudzająco działa pieszczenie okręgu piersi wzwiedzionym członkiem. Miłych doznań dostarcza również dotykanie piersi końcówkami włosów lub rzęs. Pamiętaj jednak, że nabrzmiała i pobudzona pierś jest prawie tak samo wrażliwa na urazy, jak jądra.

Brodawki piersiowe

Poziom wrażliwości III u 93 % kobiet

Pamiętaj, że wymagają one szczególnej delikatności i ostrożności. Zacznij najpierw drażnić je, obwodząc ich kontur palcem. Pieść je używając swojej wewnętrznej i zewnętrznej części dłoni. Okrężnymi ruchami przesuwaj sutki między swoimi liniami papilarnymi, nadgarstkiem oraz palcami leciutko przyciskając. Rozpocznij ponowne obwodzenie zarysu brodawki, tym razem koniuszkiem języka, by przenieść się na sam ich szczyt. Całuj sterczące sutki, lekko przygryzaj (nie dla początkujących) i pobudzaj rytmicznymi, drażniącymi liźnięciami. Silne pobudzenie można również uzyskać poprzez dmuchanie na wcześniej zwilżone miejsca.

Kręgosłup

Poziom wrażliwości II u 61 % kobiet

Nie zapomnij o erotycznym masażu kręgosłupa i całych pleców. Nie skupiaj uwagi tylko na przedniej części ciała. Obsyp czułymi pocałunkami rowkowate zagłębienia, biegnące wzdłuż linii kręgosłupa. Lekko przesuń swojego fallusa oraz mosznę wzdłuż linii jego zarysu, a następnie potrzyj swoją ciepłą klatką piersiową o plecy partnerki kołyszącymi ruchami.

Dłonie

Poziom wrażliwości II u 79 % kobiet

Przesuń czubek języka po bocznych powierzchniach palców, delikatnie przygryzając opuszki. Subtelnie wsysaj i pieść językiem ich końcówki. Wtul usta w zagłębienie dłoni, aby wilgotnym językiem przetrzeć szlaki linii papilarnych oraz nadgarstków. To wzbudzi w twojej partnerce przyjemny dreszczyk. Pamiętaj, że okolice pach, wewnętrzna część ramion i przedramion, przeguby łokciowe są również bardzo wrażliwe na bodźce seksualne.

Brzuch

Poziom wrażliwości I u 56 % kobiet

Łagodnie połóż rękę lub głowę na wypukłości brzucha partnerki i lekko masując, przytulając się, ogrzej jej skórę własnym ciepłem. Złóż na jej powierzchni tysiące powolnych pocałunków, zsuwając się stopniowo w dół. Pozwól językowi spędzić więcej czasu wokół pępka rozkoszując się jego wnętrzem, a z pewnością uda ci się rozbudzić jej erotyczną wrażliwość.

Biodra

Poziom wrażliwości II u 69 % kobiet

Uwodzicielskimi, zmysłowymi ruchami złóż pocałunki w zagłębieniach płciowo-udowych. Poświęcając tej okolicy trochę uwagi, możesz obudzić w swojej partnerce niezwykle ognistą kochankę.

Łechtaczka

Poziom wrażliwości III u 91 % kobiet

Posadź kobietę między swoimi udami tyłem do siebie, przy jej szeroko rozsuniętych udach. Połóż dłoń na sromie i pozwól kobiecie umiejscowić jej dłoń na twojej. Powoli dotykaj obszaru łechtaczki, przesuwając się bardzo wolnymi ruchami. Pobudzaj palcem łechtaczkę z różną intensywnością i kierunkiem dotyków. Gdy partnerka odczuje w danym momencie szybki wzrost podniecenia, naciskiem dłoni da ci sygnał o swym odczuciu i wówczas pobudzaj ten obszar dłużej i finezyjniej. Gdy poczujesz, że łechtaczka twardnieje, zastąp ruchy masujące z góry ku dołowi na poprzeczne, przy których palec przeskakuje przez jej grzbiet, albo masuj wzdłuż bocznych rowków.

Wargi sromowe mniejsze

Poziom wrażliwości IV u 94 % kobiet

Rozbudzają się, gdy pogładzisz ich wewnętrzną powierzchnię wzdłuż szczeliny sromu. Do silnego podniecenia prowadzi też delikatne ściśnięcie warg i pieszczenie całego wrażliwego sromu. Rozchyl penisem przedsionek pochwy, bo to miejsce najbardziej lubi dotyk lekko napierającego i wilgotnego członka. Ruchy delikatnych palców i czułość zmysłowego języka dadzą twojej partnerce wiele rozkoszy.

Pośladki

Poziom wrażliwości I u 64 % kobiet

Mięśnie pośladków można głaskać, oklepywać, lekko uciskać. Często dużą przyjemność może sprawić ocieranie o pośladki wzwiedzionym członkiem, co zwiększa intensywność erotycznych doznań.

Uda

Poziom wrażliwości III u 88 % kobiet

Będąc w okolicy miedzyudzia, poświęć swoją uwagę wewnętrznej powierzchni ud. Miejsce to jest bardzo wrażliwe! Dotykaj i pieść te okolice ruchami drobnymi, przerywanymi, o wyraźnej rytmice..

Stopy

Poziom wrażliwości I u 38 % kobiet

Po rozcieraniu i łagodnym masażu skoncentruj się na skórze pomiędzy palcami, na podeszwach i łuku stopy. Pewne, okrężne ruchy nie są odbierane jako łaskotanie. Koniuszkiem języka zbadaj zakątki między palcami, potem je kolejno wyssij. Poświęć też uwagę opuszce dużego palca. Przy okazji nie zaniedbaj też okolic pod kolanami.

Mapę kobiecego ciała przygotowała M SFERA – po prostu męska rzecz.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl