Związek

6 sposobów na weekendowe odreagowanie

Weekendowe odreagowanie
Betty pisze
 

Weekendowe odreagowanie i kilka sposobów na upojny wieczór z partnerem.

Po całym tygodniu pracy, nieustannej gonitwie między sklepami, domem, pracą, szkołą i wcielaniu się w rożne role należy nam się zasłużony odpoczynek. Weekend to odpowiedni czas  na to by znów być blisko. Ale także by zrzucić z siebie ciężar w postaci obowiązków z całego tygodnia i zregenerować siły zanim zacznie się kolejny tydzień. Zapewniam, że zrobi się bardzo intymnie, więc najlepiej podrzućcie dzieci do dziadków i nikogo nie zapraszajcie do siebie na noc.

Zanim zaczniecie zabawę, sprawdź czy masz wszystko co jest Ci potrzebne. By nie irytować się, pustym opakowaniem po prezerwatywach. Teraz już nie pozostaje nic innego, jak stworzyć odpowiedni nastrój. Idealnie do tego celu posłuży dobre wino i kropla wspomnień. Pamiętacie jeszcze Wasze pierwsze zbliżenia, totalne porażki w łóżku lub zabawne historie, a może niesamowite miejsca gdzie to robiliście? Przywołaj je to zawsze działa i pobudza do działania.

Rozbieranie

1. Zaczynamy od rozbierania. Uwaga, ważne by zrobić to inaczej niż zwykle. Tzn. jeśli dotąd Ty jego rozbierałaś, to zamieńcie się rolami. A jeśli po prostu wskakiwaliście nago do łóżka, to tym razem włóż na siebie seksowną bieliznę i nie ściągaj jej do samego końca. Możesz również zaskoczyć go i przyjść do niego naga pod prysznic.

Weekendowe całowanie
Betty pisze

Całowanie

2. Czy wiesz, że aż 5 z 12 nerwów czaszkowych jest zajęta w trakcie namiętnych pocałunków. Mało tego okazuje się, że obszar kory czuciowej, który obsługuje wrażenia z ust, jest nawet większy niż dla genitaliów! To stąd biorą się te wszystkie niesamowite wrażenia w trakcie pocałunków. A jeśli tym razem poprosić swojego partnera żeby polizał Twoją górną wargę, a potem delikatnie kąsał dolną to przyjemne łaskotanie poczujesz dosłownie we wszystkich sferach erogennych.

Gra ciepło – zimno

3. Już jakiś czas temu zachęcałam Was do gry w „ciepło-zimno„. Dziś również chciałabym ją przypomnieć. Jednakże tym razem skieruje Was na znacznie bardziej intymny tor. Bowiem proponuje zabawę 6/9. Oboje pieszcząc swoje intymne miejsce robicie to z kostką lodu w ustach. A chwile później ogrzewacie usta grzanym winem lub ciepła herbatą i wracacie do przyjemnego lizania. Ta zabawa z pewnością przyprawi Was o zawrót głowy.

Nogi zawsze idą na bok

4.  Kolejna ciekawostka. Czy wiesz, że jeśli w czasie stosunku będziesz zmieniać pozycję nóg, unosząc je wyżej lub niżej, tym samym zmienisz doznania. W zależności od kąta rozchylenia, penetracja będzie mniej lub bardziej głęboka. Co za tym idzie, znacznie silniejsze doznania.

Depilacja

5. Nie jest żadną tajemnica, że faceci to wzrokowcy. Spróbuj to wykorzystać. Zastanawiałaś się kiedy w jaki zachwyt wprawi Twojego faceta zmiana fryzurki włosków łonowych? Jeśli nie to sprawdź to koniecznie i wydepiluj się inaczej niż dotychczas. Jeśli zwykle zostawiasz więcej włosków, wypróbuj bikini brazylijskie, albo usuń je całkowicie. I nie przejmuj się nagością. To tylko włosy i wkrótce odrosną.

Nie do końca

6. Kolejna zabawa, która możesz wypróbować to pieszczoty na wszystkie możliwe sposoby. Ale uwaga jest pewien haczyk! Pieszczoty na maksa, ale seksu w rozumieniu penetracji zero. Jedno z Was, które pierwsze ulegnie pokusie i doprowadzi do zbliżenia ma karę w postaci np. tydzień zmywania naczyń. Możesz sama wymyślić dowolną z pewnością będzie zabawnie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl