Związek

6 mitów o spełnionej kobiecie w łóżku

Kobieta zaspokojona
Betty pisze
 

Kobieta zaspokojona w łóżku – prawda czy fałsz?

Wiele się mówi i pisze o seksualności kobiet, a to, że udają orgazmy, a to, że wciąż boli je głowa kiedy dochodzi do zbliżenia. Dziś spróbujemy obalić przynajmniej kilka mitów. Odkrywając prawdę kiedy to jest  kobieta zaspokojona w łóżku. Mówi się, że nikt nie zrozumie kobiet, a by tego dokonać potrzeba kilkunastu tomową instrukcję obsługi. Wprawdzie nie jest to aż tak skomplikowane, jednakże ciężko jest zadowolić kobietę, jeśli nie wyjawia ona swoich pragnień. Komunikacja w związku jest niezbędna. Bez wyraźnych poleceń, mężczyzna ma prawo czuć się nieco zagubiony w łóżku. Szczególnie na początku relacji lub w związku w którym kobieca pruderia nie pozwala na otwartą komunikację. Mity o tym co podnieca kobiety, a co nie tworzą nieopisany niepokój. Polecam również artykuł w którym obalamy mity o męskiej seksualności.

Kobieta zaspokojona
Betty pisze

Oto mity i fakty.

Mit #1 – Jeśli członek mężczyzny jest dość duży i twardy, kobieta osiągnie orgazm waginalny.

Fakty – Nie wiem czy wiecie, ale tylko 15% wszystkich kobiet osiąga orgazm przez samą penetrację waginalną. U tych, którym się to udaje, podniecenie jest bardzo wysokie i poprzedza je dużo stymulacji i bardzo namiętna gra wstępna. Dla większości kobiet gra wstępna to najlepszy seks. Ponieważ podczas gry wstępnej doznają pobudzenia i często orgazmu. A to za sprawą łechtaczki, która jest najbardziej seksualną częścią ich ciała, a nie pochwa.

Mit #2 – Kobieta zaspokojona będzie jeśli erekcja mężczyzny trwa godzinami.

Fakty – Wbrew temu co przedstawia pornografia, dla większości kobiet nawet 30 minut stosunku to za dużo. Tarcie które na początku jest przyjemne zaczyna podrażniać pochwę. Przy zbyt długim stosunku kobiety wysychają, gdyż naturalny nawilżacz jest pochłaniany, co powoduje kolejny dyskomfort i możliwe otarcia. Średnia długość stosunku to 8 minut. Mężczyzna stymulujący łechtaczkę równocześnie podczas stosunku, rękoma bądź wibratorem, może doprowadzić kobietę do szczytowania.

Mit #3 – Przedwczesna ejakulacja jest wielkim zawodem dla kobiet.

Fakty – Często wielkie rozczarowanie wynikające z przedwczesnej ejakulacji, ma miejsce gdy mężczyzna zamiast kontynuować podniecenie kobiety – wycofuje się zawstydzony, – a nie fakt, że doszedł za szybko. Gdyby kontynuował podniecanie swojej partnerki i był emocjonalnie obecny– w 99% przypadków kobieta byłaby zadowolona.

Mit #4 – Świetni kochankowie wiedzą jak dotykać kobiet.

Fakty – Świetni kochankowie pytają kobiety jak lubi być dotykana. Presja kulturowa wymusza u mężczyzn by wiedzieli kiedy kobieta chce uprawiać seks i jak. Często to on musi przejąć inicjatywę i odpowiednio pokierować sytuacją. Wrażliwość genitalna kobiet zależy od pory miesiąca i dnia. Mężczyzna nie może wiedzieć jak dotykać kobiety jeśli ona mu tego nie powie – bez względu na jego poprzednie doświadczenia.

Mit #5 – Szybka i ostra stymulacja łechtaczki doprowadza do szczytowania.

Fakt y– Czasami tak. Niestety od tego mężczyźni zaczynają. W rzeczywistości kobiety lubią być podniecane najpierw umysłowo, za pomocą uwodzenia, flirtowania i intymnych chwil razem. Potem lubią podniecanie całego ciała poprzez przytulanie, całowanie i leżenie nago. Zaledwie 20 minut takiego przeżycia pobudza kobiety na tyle, by bezpośrednia stymulacja była właściwa. Potem dopiero może chcieć czegoś innego, np. szybkich ostrych ruchów, lub wolnych i rytmicznych. Partner powinien spytać co w danym momencie będzie dla niej odpowiednie.

Mit #6 – Większość kobiet pragnie seksu analnego tylko o tym nie wie.

Fakty – Około 2% kobiet tego naprawdę chce. I wiedzą, czy chcą czy nie.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl