Związek

50 twarzy Greya w twojej sypialni

 

50 twarzy Greya w twojej sypialni

Jeśli Twoje życie seksualne nie różni się niczym od codziennych obowiązków i zabija je rutyna, to może warto spróbować zabawić się nieco inaczej? Czytałaś książkę „50 twarzy Greya”, a może oglądałaś film, pamiętasz co czułaś widząc wijącą się z podniecenia bohaterkę? Na pewno nie raz przyszło Ci na myśl, by spróbować czegoś podobnego. To niezwykły sposób by odświeżyć pożycie seksualne. Pary, żyjące w długotrwałych związkach, które nie chcą mieć przed sobą tajemnic mogą spróbować. Dziś zapraszam w podróż pełną głębokich doznań seksualnych i namiętności.

50 ywarzy grej w twojej sypialni

Jest udowodnione naukowe, że jeżeli jesteśmy pozbawieni jednego z pięciu zmysłów, pozostałe potęgują doznania. Proponuję Wam zabawę w której jedno z partnerów będzie dominowało tego wieczoru i pozbawi dotyku drugiego partnera. Innym razem możecie powtórzyć zabawę zamieniając się rolami. Niech Twój partner zwiąże Ci ręce najlepiej przywiązując je do zagłowia łóżka, używając do tego celu krawata, apaszki, pończochy czy innego kawałka materiału. Uścisk powinien być na tyle mocny byś nie mogła się oswobodzić gdy będziesz szamotać się z podniecenia, ale również na tyle luźny byś nie miała otarć na nadgarstkach.

Seks bez użycia rąk? Wydaje się niemożliwy? Wręcz przeciwnie, to bardzo ekscytujące przeżycie. Teraz wszystko jest w rękach Twojego partnera.

Nie spiesz się niech to będzie zabawa, ciesz się widokiem uwięzionej kobiety, Twojej kobiety, możesz zrobić z nią dosłownie wszystko, powoli podkręcając atmosferę. Zacznij od pocałunków, głaskania, muskania językiem. Zwracaj baczną uwagę jak jej ciało reaguje. Stopniowo ściągaj z niej ubrania, w miarę rosnącego podniecenia. Możesz użyć kostek lodu i toczyć nim wędrówkę po jej ciele. Pochwyć urok tej chwili, obserwuj jak wygina się ciało partnerki, jak drży gdy dotykasz jej karku, szyi, kierujesz się w stronę piersi nie pomijając żadnego fragmentu. Igraj z nią, najbardziej intymne miejsca zostaw na koniec zabawy, stwarzaj subtelne, lecz narastające napięcie.

Pamiętaj, że każda osoba reaguje na bodźce zupełnie inaczej we właściwy sobie sposób. Musisz więc eksperymentować z pieszczotami, które podniecą Was oboje. Upodobania seksualne uzależnione są od indywidualnych gustów, nastroju i bywa że często się zmieniają dlatego tylko baczna obserwacja partnerki sprawi, że będziesz wiedział czy posuwasz się we właściwym kierunku. Sukces tej zabawy jest w Twoich „rękach”. To Ty decydujesz jak długo będziesz ją pieścił, jakie zastosujesz pieszczony i w którym momencie zainicjujesz stosunek. Nim jednak do niego dojdzie skorzystaj z seksu oralnego, zniewolone ciało partnerki powinno dobrze na niego zareagować.

Nie wierzysz? Sprawdź!

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

2 komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Dodam z praktyki,że bardzo fajne i przyjemne jest też związanie rąk skrzyżowanych z tyłu; po czym przywiązanie ich do tułowia w pasie.
    Szkoda też,że nie wspominasz o uprzyjemnieniu zabawy kneblami-naprawdę dużo dają ;-|)

    • Ja tylko inspiruję i podsuwam pomysły, a czy zostaną one rozwinięte bardziej, czy nie zależy już od par… Dla niektórych już samo wiązanie jest przekroczeniem pewnych granic, dlatego wolę by moje propozycje pozostawały w delikatnym zalążku, a to co ma dziać się… lub wydarzy w alkowie kochanków pozostawało ich z nikim niepodzielną tajemnicą.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl