Informacje

Święta, święta, święta… Boże Narodzenie

Betty pisze
 

Boże Narodzenie i po świętach 😉

Na początek małe podsumowanie. To pierwsze Boże Narodzenie odkąd blog zmienił nazwę. Wiązało się z tym dużo pracy i zmian, nie wszystkie już za nami. Jak to zwykle w życiu bywa było tez trochę „kłód na drodze”, z którymi musiałam się uporać by ruszyć dalej. Dziś mogę powiedzieć, że wszystko powoli wraca do normy. Bardzo się cieszę, że udało się przez to przebrnąć. Wszystkim tym, którzy mimo tych zawirowań zostali ze mną, którzy wierzą, że to „miejsce” jest interesujące i inspirujące bardzo dziękuję. Dziękuję również za to, że jesteście, za wszystkie lajki, komentarze i udostępnienia, wierzcie mi każdy Wasz odzew motywuje do działania i rozwoju bloga. A także za to, że dzięki takim ludziom jak Wy wciąż czuję się potrzebna, rozwijam się i doświadczam wielu nowych rzeczy. Daje mi to ogromną satysfakcje, świadomość że moja praca nie idzie na marne i mam nadzieję, że z Wami blog będzie rósł i się rozwijał .

Boże Narodzenie

 

Boże Narodzenie

Chciałabym by ten okres przepełniony był spokojem czego i Wam życzę, byśmy w końcu mogli wszyscy usiąść z rodziną. By ten czas był tak urokliwy jak tego życzeniaoczekujemy. By tak się stało każdy z nas musiał dołożyć wielu starań. A by mogło być przyjemnie najpierw obowiązki i porządki. Bez nich okres świąteczny nie miałby swojego specyficznego nastroju. Wysprzątany dom to element świątecznej otoczki i lepsze samopoczucie kiedy już zasiądziemy do kolacji wigilijnej.

Zanim dojdzie do wieczerzy musimy uporać się z szałem zakupów i to nie tylko tych na prezenty, ale także, a może przede wszystkim tych które są niezbędne do przygotowania uroczystej kolacji i kolejnych świątecznych dni. Mam nadzieję, że moje wpisy, porady – szczególnie te dotyczące zakupów, dekoracji i gotowania trochę ułatwią Wam wzmożone prace przedświąteczne, a także podsuną gotowe pomysły lub inspiracje z których będziecie mogli skorzystać.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący rok.
Dlatego pragnę w  tych wyjątkowych dniach złożyć Państwu życzenia. Aby Święta Bożego Narodzenia przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha, wiary w ludzi, nadziei i miłości. Życzę Wam również cudownego rodzinnego ciepła, które najtwardszy lód roztopi, wielu prezentów, zadowolenia i wytrwałości w podjętych wyzwaniach. Szampańskiej zabawy w sylwestra, a na Nowy 2017 Rok żeby był lepszy niż ten co właśnie mija, by wszystkie niepowodzenia i nieporozumienia pozostały tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, a każdy nowy dzień niech Was budzi widokiem ukochanej buzi. Wszystkiego najlepszego Moi mili!

Zobaczymy się w Nowym 2017 Roku, a do tego czasu możecie mnie złapać wysyłając komentarze, maile lub wiadomości na profilu bloga na FB.

Na koniec mały bonus w postaci przepisów na Sylwestra, proszę zwrócić uwagę, że w niektórych wpisach jest po kilka inspiracji.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl