Związek

Piątek w intymnym klimacie – sex każdego dnia

Fot. YouTube
 

Sex każdego dnia – czy to w ogóle możliwe?

Wiele par ma problem z częstym uprawianiem seksu. Niejednokrotnie jedno pragnie seksu każdego dnia, a drugie z tego powodu odczuwa ciągłą presję i coraz większy stres. Tak samo jak nie powinno się nikogo zmuszać do alkoholu. Tak samo i to bez względu na silne pragnienie, żadna ze stron nie powinna być zmuszana do uprawiania seksu. Seks z założenia powinien sprawiać rozkosz, a nie dyskomfort.

emmanuelle-seigner

Co zrobić by wilk był syty i owca cała?

Jest prosty sposób by zaradzić temu by obie strony były usatysfakcjonowane bez wymyślania, że boli ją głowa lub on jest zmęczony po pracy.

W intymnej sferze bardzo dobrze sprawdzają się układy. Z resztą jak w życiu codziennym, zawieramy różne zobowiązania na pewne rzeczy się zgadzając, a na inne nie. Podobnie jest w seksie. Zawrzyjcie pomiędzy sobą porozumienie czy umowę jak kto woli. Polegać ona będzie na tym, że każde z Was ma swoje 3 dni w tygodniu o których może decydować w kwestii zbliżeń seksualnych lub ich braku bez żadnego tłumaczenia. W czasie tych 3 dni nie tylko możecie o nich decydować ale również robić to na co macie ochotę, w tym wypadku uprawiać sex.

Siódmy dzień przypada na przemiennie raz jednemu, raz drugiemu partnerowi. Podczas swoich 3 dni możecie decydować czy chcecie uprawiać sex, czy z niego zrezygnować, a może zamiast pełnego stosunku macie ochotę tylko na grę erotyczną, pieszczoty lub w ogóle nie jesteście w erotycznym klimacie. Bez względu na to jaką podejmiecie decyzje musi być ona respektowana przez obojga partnerów bez jakichkolwiek wyrzutów czy pretensji.

Sex każdego dnia czy to w ogóle możliwe?

Tak jak sami widzicie sex każdego dnia jest możliwy, a przynajmniej przez większość dni w tygodniu. Zapewni Wam to ta umowa. Umowa miedzy partnerami wiele oferuje, zapewnia częste uprawianie seksu spragnionemu partnerowi bo ma swoje 3 dni, a raz na dwa tygodnie nawet 4 i również gwarantuje spokój osobie, która nie ma takich oczekiwań. Osoba, która nie ma dużych oczekiwań, przestanie odczuwać presję i będzie czuła się znacznie bardziej komfortowo. Ponadto by wprowadzić w życie prawidłowo funkcjonującą umowę trzeba ze sobą rozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach. A nic tak nie zbliża partnerów jak szczera rozmowa.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl